Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját és?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy vigyél neki kaját haza és álljak meg a Mekinél. Elmondta mit kér, megvettem, elmentem hozzá. Vettem magamnak is kaját, suliból jöttem ki és nem ettem csak reggel. Vettem magamnak is kaját, mert iszonyat éhes voltam.


És amikor odaértem azt mondja, hogy ne egyek (a saját kajáat amit vettem magamnak nem ehettem meg) mert lehet szopás lesz és behányok.


Ez pár éve volt, de megmaradt bennem. Akkor szarul esett de nem szóltam semmit és nem ettem csak majd otthon.


23L


2016. márc. 5. 21:29
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
A Meki minden de nem minőségi, de finom. Nem ettél még kaját ha neked ez minőségi.
2016. márc. 5. 23:16
 32/54 anonim ***** válasza:
83%
Csicska vagy kérdező. Az is maradsz. Leszopattak, mert megérdemelted. Most is megérdemelnéd. :)
2016. márc. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Nem is vagy te jó másra, mint hogy kaját hozz és szopj.
2016. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
Megszólaltak a prolik, de jó. :D
2016. márc. 6. 01:45
 35/54 anonim ***** válasza:
83%

Ezt az üzenetet kaptam ettől a majom kérdezőtől:


"Csicska a az te vagy, keresek havi 3-4 milliót, te szerencsétlen.


Válaszolhatsz, de le vagy tiltva,"


Most már biztos, hogy kamatoztatta azt a régi élményt... szopik a pénzért a ribi. :D

2016. márc. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
77%
Kár, hogy pénzen nem lehet IQ-t venni... Bár ha lehetne, te akkor is inkább csak sz.pnál.
2016. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megtudhatnánk esetleg, hogy mi a munkád? Szépségipar vagy vmi hasonló?
2016. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

Befektetési tanácsokat akarsz? Akkor fizess.


Bírom az embereket, aki jól keres az vagy prosti vagy drogot árul vagy maffiózó. Lehet másképp is, szedjétek össze magatokat. ;) Sose késő!

2016. márc. 6. 20:52
 39/54 anonim ***** válasza:
Értem azért proli az ember mert nem a szar megdonálci meg ki tudja hogy készült szar mű kaját eszi az ember,hanem a saját főztjét amit maga rak össze,váu ez igen,értelmiségi szintet kábé a mcdonalds és a szopás között van ki hányva.
2016. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mű és nem minőségi, írtam is. De ez hogy jön ide? Finom, kész. Fiatal vagyok, nem vagyok dagadt, ehetem. Én is főzöm, de ritkán, egyszerűbb munka után beülni valahova, mint elmenni bevásárolni, főzni. Új dolgot mondtam? Nem hinném.
2016. márc. 6. 21:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!