Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viszonyulnátok ehhez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnátok ehhez a cicihez?

Figyelt kérdés

[link]

26l



2016. márc. 18. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább téged zavar de amúgy simán kényeztetném az ikreket..

De nem minden a cici ha az ágyban sült hal vagy!

2016. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%

Fel tudna izgatni...

Szerintem abszolút kívánatos, és igazán szájra álló mellecskék.

39/F

2016. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
83%

Úgy viszonyulnék hozzájuk, hogy amíg csak lehet, el sem engedném. Kézzel, szájjal vagy bárhogyan hozzá akarnék érni, és simogatni, masszírozni, kényeztetni akarnám...

Mondjuk nekem általában amúgy is kevésnek bizonyul, hogy csak két kezem van, ha lánnyal vagyok. :D

32F

2016. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nempanaszkodok,mert mostanában annyi mellrákos nőről olvastam akinek el kellett távolítani a mellét, hogy inkább kicsit elégedettebbnek kéne lennem azzal amim van. Köszönöm a válaszokat, attól függetlenül továbbra is szivesen várok önbizalomépítő vag épp romboló véleményeket is! :)
2016. ápr. 12. 17:29
 35/72 anonim ***** válasza:
100%
A szeretett személy érintése az ami igazán vonzó nem az ahogyan kinéz.
2016. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim válasza:
100%
16 éves vagyok, és majdnem ugyanilyen melleim vannak! Én utálom őket, a barátommal több, mint egy éve vagyunk együtt, kétszer volt alkalma látni és neki tetszett. Én viszont szégyellem és nem szívesen mutogatom, mert kicsit nagyobbak mint a tieid és jobban lógnak. Mikor Vele vagyok, próbálok nem arra koncentrálni hogy én is tudom mit lát :D én nagyon nem szeretem...
2016. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:
Légyszi kérlek küldjél rola képet. Nagyon jó lenne,mert én is el vagyok keseredve. De ha tied nagyobb akkor sztem szebb lehet.
2016. ápr. 24. 18:21
 38/72 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nincs bajom vele, adja magát hogy szájba vegyem. Ne érezd rosszul magad miatta :) Oldalról hogy néznek ki? És melltartóban?
2016. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez nagyon ronda. Ne haragudj de majdnem elhánytam magam miatta. Hogy néz ez ki? ez még sötétben se megy el, kicsi is, csúnya is. Szerintem jobban tennéd ha elkezdenél gyűjteni műtétre majd megcsináltatnád, az adna neked önbizalmat, nem az itteni kanos fèrfiak akiknek már mindegy szerintem csak pina legyen alattuk azok nem fogják neked őszintén megmondani hogy ez ronda és selejt mert beérik ezzel is gondolom normális nőt nem tudnak összeszedni.
2016. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
48%
Öszintén, nem túl szép. De biztos van olyan ami kompenzálja. Tudod ha szeretjük a másikat még a hibáit is elnézzük neki, szebbnek látjuk. Szerintem összességbe te sem vagy csúnya. Tökéletes test csak ujságokba létezik...én sem vagyok tökéletes.
2016. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!