Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lány létemre nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány létemre nagyon sok jó pasival lefeküdtem, hogy tudom ezt majd feldolgozni feleségként?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 11:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
Folytatod majd tovább.
2015. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Rezi Dencia ***** válasza:
84%
Kellemes emlékek lesznek ezek akkor már. Nincs ezen mit feldolgozni.
2015. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem azzal van gond, hogy különösebben fel kéne dolgozni, hanem az ilyesmi általában kötődési zavarra utal, ami a párkapcsolatokra is rányomja a bélyegét. Inkább azt kellene tudatosítani, hogy miért is volt szükséged arra, hogy jó sok pasival lefeküdj...
2015. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
csinald ugy mint a fidesz... irj ki a hazadra hogy Folytassuk egyutt ...
2015. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, ha úgy érzed ezt nem tudod feldolgozni, akkor miért csinálod?
2015. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Ezt miért kell feldolgozni? Mi feldolgoznivaló van ezen? Örülj neki. Megmarad emléknek, tanulságnak, aminek akarod, és ennyi. Ha már férjhez mész, gondolom olyan embert választasz, aki teljes egészében kielégít, mind testileg, mind lelkileg, meg nyilván mire férjhez mész, már a sok jó pasival lefekvés igénye is gondolom csökkenni fog (különben miért lennél egyáltalán párkapcsolatban?), szóval én ezen nem aggódnék.


Vagy most ezzel neked személy szerint mi a problémád?

2015. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Úgy tudod feldolgozni, ha beviszed egy excel táblázatba.
2015. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
67%
szerintem torj be a feldolgozo iparba
2015. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Bence_ ***** válasza:
100%

Most még nem dolgoztad fel?

Meg ezen mit kell feldolgozni? Gondolom azért tetted mert jólesett.

2015. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
Mit nem lehet ezen feldolgozni? A tetteidért mindig vállald a felelősséget. Vagy tán szégyelled magad miatta?
2015. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!