Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakemberhez kéne fordulnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakemberhez kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de még mindig nem feküdtem le senkivel. Ami ruhában látszik rajtam, azzal semmi bajom nincs, szépnek is tartanak, megnéznek a fiúk, leszólítanak. A legnagyobb bajom a puncimmal van, ami szerintem nagyon csúnya, és a mellemmel. Sajnos elég kicsi mellekkel "áldottak" meg. Komplexusaim vannak miattuk, nem merek levetkőzni se egy fiú, se egy lány előtt. Nem volt még normális párkapcsolatom, mert már eleve félek a szextől... Tudom, hogy ez nem normális dolog és érzem, hogy egyedül ezen nem fogok tudni változtatni, de beszélni sem merek róla senkivel..
2016. márc. 30. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%

#8

A pszihológusod megél az átlagnál sokkal butább emberekből akiknek el kell magyarázni hogy működik a világ.

Meg azokból akik szeretik ha a lelkükkel foglalkoznak.

Vicc a szolgáltató is és aki igénybe veszi is de van rá kereslet így létezik. Ettől perzse még szánalmas. Pszich..majmok.

2016. márc. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem minden pasinak van baja a kis mellekkel, engem sem zavar. megvan annak is a varázsa. a puncid nem tudom, hogy néz ki, de van egy olyan érzésem, hogy nem is olyan vészes.


ha úgy érzed, hogy komolyan akadályoz az életben a komplexusod, és nem tudsz túljutni rajta, akkor nem olyan rossz ötlet pszichológust keresni. aki azt mondja, hogy baromság, abba valószínűleg nem sok érzelmi intelligencia szorult, így kezel úgy is amit ír.

2016. márc. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fogad el magad kis mell nem probléma még az egészen pici sem csúnya pun.i meg csak 60év től kezdődik gondolom te nem vagy annyi nyugi élj bátran mert mindenkinek egy élete van az sem túl hosszú.23f
2016. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kis mell egyáltalán nem zavaró, addigra mire a másikig eljut már rég belédszeretett, ha amúgy arra érdemesnek talál. Remélem megnyugtat még pár ilyen válasz, ezen kér görcsölni


20/F

2016. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!