Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélkül lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül lefeküdtem egy prostival beteg lettem segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok HIV fertőzött vagyok mert szexeltem egy prostival gumi nélkül :( annyira szükségem lenne most egy kis biztatásra :( még csak 22 éves vagyok és megfogok halni :/ ha nem is halok meg életem végéig járhatok kezelésre :| mit csináljak? csak budapesten van HIV kezelés?vidéken nincs?folyamatosan be kell majd járnom a 100 km-re lévő fővárosba?

2016. ápr. 3. 11:07
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
úgy történt az egész hogy húgycső fertőzésem lett zöld gennyes anyag jött a húgycsővemből és fájt pisilésnél én azt hittem ez csak a gumi nélküli anál szex mellékhatása és a e-coli baktérium elfertőzte a húgycsővem a tünetek nem akartak múlni utána néztem a neten ott volt hogy ez lehet a kankó gonnorhea nemi betegség tünete is elmentem nemi beteg gondozóba vettem a húgycsővemből mintán vért vettek és vizeletet a kankó gonnorhea betegségem kiderült ott helyben hogy pozitív a vért és a vizeletet tovább küldték laborba hogy megnézék HIV vagyok e .és így derült ki ha nincs a másik kankó nemi betegségem akkor évekig nem derül ki hogy HIV fertőzött vagyok és tovább fertòztem volna másokat.
2016. ápr. 3. 13:05
 22/38 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy ilyen szuresre akar budapesten, vagy berelj ki itt vmi lakast addig mig nem tudod pontosan.. Es ha az vagy akkor is jobb ha iitt vagy bp-n mert konnyebb lenne bejarni, elegge felelotlen voltal h prostival csinaltad gumi nelkul..:/ 17L
2016. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hova jártál prostihoz? Neten találtad vagy utcáról?
2016. ápr. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
23-as szerinted ki is ìrja?
2016. ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
17%

De baker arra válaszoljatok amit kérdezett és ne le szóljatok meg okoskodjatok és ha igaz amit írt ti meg itt osszátok a marha nagy eszeteket! Istenem de hülyék vagytok!!

Kérdező neked meg a legjobbakat kivanom!!!:)

2016. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

köszönöm 25:

hát igen neten találtam de inkább nem mondanám melyik városban a lényeg budapestől 100 km-re lakom ami nyilván agaszt mert nem tudok folyamatosan bejárni igy a kezelésre és amitől még félek hogy mi lesz ha a szüleim meg tudják hogy mi történt :/

2016. ápr. 4. 10:32
 27/38 anonim ***** válasza:
7%
Sajnálom, ezt teszik a nők a férfiakkal. Én is ugyanígy vagyok, egy nagy csalódás után már csak qrvázok. 100 kmre lakok kb. én is, elmondhatnád melyik város és melyik oldal, csak hogy véletlenül se kapjam el.
2016. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
ne agódj már nem találom a profilját
2016. ápr. 4. 10:46
 29/38 A kérdező kommentje:
a szolnokon lèvő és közelében lévő prostikat hanyagold remélem ezzel segitetem.
2016. ápr. 4. 10:49
 30/38 anonim ***** válasza:
Küldj fényképet a teszt eredményéről, akkor TALÁN hiszek neked.
2016. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!