Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélkül lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül lefeküdtem egy prostival beteg lettem segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok HIV fertőzött vagyok mert szexeltem egy prostival gumi nélkül :( annyira szükségem lenne most egy kis biztatásra :( még csak 22 éves vagyok és megfogok halni :/ ha nem is halok meg életem végéig járhatok kezelésre :| mit csináljak? csak budapesten van HIV kezelés?vidéken nincs?folyamatosan be kell majd járnom a 100 km-re lévő fővárosba?

2016. ápr. 3. 11:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát komolyan beszarok rajtatok. Még a nőket hibáztatjátoka saját balf_szságotok miatt. Nem a nők tehetnek róla, hogy élettelen senkik vagytok és nem hiszem, hogy a prosti könyörgött neked, hogy gumi nélkül csináljátok. El lett mondva, hogy betegségeket terjesztenek, de téged ez nem érdekelt. Nem érdemled meg a sajnálatot, mert a saját hülyeséged miatt tartassz itt. Hiába okoltok bárkit, ez csak és kizárólag a ti hibátok.
2016. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Tudom nagy hiba volt tisztában voltam vele hogy teli lehetnek az ilyen nők betegségekel ,de annyira vágytam már rá erre a gumi nélküli dologra főleg így hogy én nekem sosem volt és nem is lesz barátnőm igy nem tudtam senkivel sem kiprobálni a gumi nélküli szexet csak egy olcsó prostival ,nagy volt a rizikó úgy gondoltam hátha megúszom de nem sajnos megkaptam a büntetésem gonorhea és Hiv fertőzést is kaptam de amitől még mindig félek lehet kaptam szifiliszt is amit ha nem kezelnek súlyos következménye lehet mint a vakság stb ez van megjártam meg történt már nem tudom vissza forditani az időtt .
2016. ápr. 4. 14:48
 33/38 anonim válasza:

Na figyi, eddig eskü hittem neked, de miután már lassan felsorolod a nemi betegségek felét itt nekünk, nekem is sántít a dolog. Ha ennyi baja van annak a nőnek akkor eddig nem vette észre? Sose jár dokihoz, még nemi gondozóba sem? Azért jó, hogy nem már beállítod a csajt valami nemi betegség gyűjtögetőnek.

Fura, hogy ahányszor írsz választ, annyiszor van valami új bajod. Jó lenne, ha nem sajnáltatnád itt magad, kicsit szánalmas, hogy ide feljársz azért, hogy szórakozz ezzel!

2016. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
nem nem akarok szánalmas lenni én csak aggódom már emiatt hiszen ha Hiv fertőzött és gonorhea betegséget kaptam akkor kaphatam tőle még valami mást is,az a igazság hogy az lenne a jó ha elmennék egy ilyen full szűrésre amiből kiderülne minden hepatitis clymadia stb de ahogy így utána néztem a neten 18 ezer forint egy ilyen szűrés
2016. ápr. 4. 15:54
 35/38 anonim válasza:
100%
Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy hogyha volt arra pénzed, hogy k.rvázni járj akkor is legyen, hogy kivizsgáltasd magad!
2016. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy?
2016. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A kérdező segítséget kért nem lebaszást. (pontozzatok le nyugodtan,mert ezt írom xd) Ha meg kamu, akkor a lelkiismeretére van bízva, már ha van.

Kérdező : Kérdezd meg az orvosodat. Rengetegen élnek együtt ilyen betegségekkel. Ismerek olyat, aki 7 éve rákos, és még mindig nincs benne az az érzés, hogy meg akar halni, pedig már vérátömlesztésekre kellett mennie. A HIVel szerintem még jobban együtt lehet élni. Ne aggódj.

2016. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy probléma ez. Ezzel életed végéig elélhetsz.
2016. jún. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!