Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélkül lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül lefeküdtem egy prostival beteg lettem segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok HIV fertőzött vagyok mert szexeltem egy prostival gumi nélkül :( annyira szükségem lenne most egy kis biztatásra :( még csak 22 éves vagyok és megfogok halni :/ ha nem is halok meg életem végéig járhatok kezelésre :| mit csináljak? csak budapesten van HIV kezelés?vidéken nincs?folyamatosan be kell majd járnom a 100 km-re lévő fővárosba?

2016. ápr. 3. 11:07
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
100%
#10: A kérdező utolsó kommentje után nem.
2016. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 vfrtom ***** válasza:
100%

Hajrá meg tudod csinálni!!!

Ez volt a biztatás. Amúgy kamuzol, hülyegyerek.

2016. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
97%
A legeleje is kamu volt,viszont aki ezzel viccelődik,kívánom kapja is el tényleg
2016. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben nehez eldönteni h igaz v nem, habár arra nem kaptunk választ h mikor derültki, mik a tünetek, miert ment szűrésre stb., De volt állitolag egy csaj is aki egy forumon jelentette be h öngyilkos lesz, senki nem hitte sőt még biztatták is és végül a csaj az lett. Ezt a hírt ha jol emlékszem egy hiradóban láttam a mult évben, de már nem vagyopk benne biztos.
2016. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2016. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Sunshinedoll ***** válasza:
Kamu :D Igényes szex munkások legalább 6 hetente kivizsgáltatják magukat, gondolom nem valami minden mindegy igénytelen utcaszéli nőnél voltál lol.
2016. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Akkor már még kevésbé sajnállak. Azért fogsz megdögleni, mert lusta voltál változtatni magadon, hogy normális csajokat is megkapj és ne csak ótvaros ku_vák vállaljanak be a pénzedért.
2016. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Nem nem kamuzok nem szoktam viccelödni pláne ezzel tényleg nem volt még barátnőm és tényleg prostival vesztetem el a szüzeségem ,kedden derült ki de én már sejtetem magamról mert olyan fura rossz közérzetem volt kicsit fájt a fejem és ma is felkeltem éjszaka enyhe éjszakai izzadás miatt. Azért nem tudtam ismerkedni lányokal mert mindig csendes vissza húzodó ember voltam lányokhoz nem nagyon mertem szólni . 14 éves koromban udvaroltam egy lánynak aki nagyon csúnyán vissza utasitott az bennem akkora traumát okozott hogy megfogadtam soha többet nem akarok lányok közelébe menni .ez már régen történt de ez is közre játszhatott hogy nem mertem a lányokhoz többet szólni. Ezt a prostituáltat pedig igen egy kicsit megkedveltem is ezért is voltam vissza járó vendég de amióta megtudtam hogy beteg vagyok és éreztem a tüneteit azóta nem voltam nála és nem is megyek többet valszinü.
2016. ápr. 3. 12:44
 19/38 anonim ***** válasza:
76%
Szánalmas vagy
2016. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Ha kamu ha nem legalàbb màsokat ne fertőzz tovàbb és ,ha szexelsz csak gumival tedd.!!!

Honnan tudod ,hogy HIV-es vagy erre vàlaszolj màr?

Voltâl teszten egyàltalàn ? Vagy cssk beképzeled?

És itt sajnàltatod magad?

2016. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!