Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ahogy a szerelem elmúlik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy a szerelem elmúlik egy idő után és átvált szeretetbe, a szex is valahogy megváltozik?

Figyelt kérdés

Úgy kívánjátok a párotokat, mint az elején?

Már 5 éve vagyok együtt barátommal, a szex sosem volt zökkenőmentes, és mára már azt érzem nem kívánom vele. Ha ráveszem magam arra, hogy csináljuk, akkor élvezem, de inkább "nem rossz" érzésem támad.

Távkapcsolatban élünk, elég nehéz bármit is változtatni egyik napról a másikra. Próbálkoztam már, de ő kicsit maradi e téren.


Azt mondják az élet túl rövid a rossz szexhez. Hát jó, van benne valami, de szemét dolognak érezném, ha emiatt szakítanék.


Vagy ez természetes dolog lenne, hogy a szex is megváltozik egy idő után?


2016. ápr. 26. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Igazából az is a baj, hogy szerintem nem tudja olyan jól használni a szerszámát. Ha én próbálok irányítani az túl gyors, túl heves... nem bírja, hamar elsülne. És így baromi sokszor meg kell állni, és így már nem is nedvesedek be, elmúlik odalent az izgalom. Ilyenkor felidegesítem magam és inkább abbahaggyuk. Nem hisztizek vele, ne értsétek félre.. egyszerűen csak elhúzódom tőle és felöltözök."


Lehet, hogy inkább kommunikálni kéne, nem pedig besértődni és otthagyni az egész szexuális helyzetet, nem? Miért nem beszéled meg vele, hogy nem jó a technikája? Miért nem mondod neki, te hogyan élveznéd a dolgot? És amikor te irányítasz, miért nem mondja ő is, hogy lenne neki jó? Ha próbálkoztok, és nem sikerül sehogy sem kompromisszumot kötni, akkor tök feleslegesen vagytok együtt, mert nem illetek össze szexuálisan, és ezen nem fogtok tudni változtatni. De pl. ha mindketten egy kicsit alkalmazkodóbbak lennétek és odafigyelnétek arra, mire vágyik a másik, mit élvezne, akkor lehet, hogy megoldható lenne a dolog. Én pl. kizárólag egyetlen pózban, egyetlen ritmusban tudok elélvezni, ami a páromnak nem igazán jön be, de kibírja, ameddig a csúcsra jutok, és utána az ő tempója szerint megy a dolog.

2016. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jajjj most komolyan... szerinted nem az volt az első, hogy beszéltünk erről??? Távkapcsolatban olyan könnyen megy egyik napról a másikra a változtatás?

Hiába beszéltem vele erről, ő nem képes velem együttműködni... mint mondtam, ha én kezdtem el irányítani, rögtön leállított, hogy ő így nem bírja stb... na most így hogy lehet izgalomban maradni? Csak állunk/fekszünk percekig, hogy el ne élvezzen hamarább.

5 év alatt azért megtanultunk egymással kommunikálni. Nem egy tini p*csa vagyok, aki rögtön kiírja ide a problémáját és közben semmit sem tesz ellene.

Úgy érzem ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Viszont jól megvagyunk egyébként, meg szeretem is, emiatt lenne nagyon nehéz szakítani, hogy csak a szex nem jó. :/

2016. máj. 3. 23:47
 13/17 anonim ***** válasza:
van valami arrogáns és torz az egész hangnemedben.
2016. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Talán azért tűnhet annak, mivel annyira hülyének néznek egyesek, hogy nem a kommunikációt választom első opcióként és ez dühítő számomra. Hangsúlyoztam, hogy már beszéltem vele erről, próbálkoztunk is, de nem ment.


Kérdésem inkább az volna, "megéri" a szex miatt szakítani, ha amúgy alapból jól megvagyunk?

2016. máj. 4. 13:42
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri szakítani. Eleve távkapcsolatban vagytok, túl sokat nem is vagytok együtt és még a kevés alkalom során se igazán élvezitek a szexet. Nekem ez a kapcsolat úgy tűnik csak egymás idejét raboljátok. Na nem azt amit együtt töltötök, hanem amit tölthetnétek egy boldog kapcsolatban valaki mással.


A szexről pedig azt gondolom, hogy a párod túl sokat önkielégít. Lehet letagadja, de szerintem így van. Annyira hozzászokott, hogy magának csinálja ahogy és amilyen ütemezéssel gondolja, meg olyan fantáziálással ami őt beindítja, hogy élőben már nem is megy. Ebből nehéz lesz kikeveredni, még akkor is, ha maga is felismeri a problémát.

2016. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem volt jó vele az első sem? Miért mit rontott el?

Egyébként igen, a kommunikáció, ne mondd nekem hogy 5év alatt nem volt egy olyan hétvége vagy hét amikor ne tudtatok volna végig együttlenni. Ezt meg kell beszélni és GYAKOROLNI, időt adni annak hogy felvegyètek egymás ritmusát, szexben össze lehet csiszolódni a stílusodból elégge az jön le hogy nem szereted, ez miatt nem szabadna eldobni egy egyébként jó kapcsolatot , fel sem kellene hogy merüljön ha igazán szeretnéd segítenél neki.

2016. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni hogy mennyire fontos neked a szex. Illetve hogy mi a fontosabb: a szex, vagy maga a kapcsolat. Egyebkent az hogy nem birja az intenziv mozgasod siman lehet attol hogy ritkan talalkoztok.
2016. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!