Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusos lányok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok ti elvesztettétek az apukátokat, vagy nem kaptatok apai szeretetet vagy más miatt jönnek be az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi volnék

2016. máj. 16. 09:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
94%
Én arról beszéltem hogy biológiailag hogy passzolnak össze az emberek, ami tény. Nem pedig arról hogy mit tartunk helyesnek és mit nem, ami pedig pusztán a társadalom által felállított értékrend alapján alakul ki. Úgyhogy nem tudom minek jössz itt ezzel a példával, talán értelmezni kéne a leírottakat.
2016. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam szeretetet apámtol+ el is váltak a szüleim 10 éve. 16/L
2017. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ohne apakomplexus! Egyszerűen csak a hideg kiráz a saját korosztályomtól(15-16-17)! Mert szimplán gyerekesek. Olyan idétlen ruhákat képesek felvenni, hogy az már észveszejtő! :( Egy idősebb pali normálisan viselkedik, öltözködik, beszél, stb...

Remélem meg van a válasz a kérdésedre!

2017. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!