Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusos lányok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok ti elvesztettétek az apukátokat, vagy nem kaptatok apai szeretetet vagy más miatt jönnek be az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi volnék

2016. máj. 16. 09:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nekem is volt 32 évesen 16 éves barátnőm, de senki meg nem szólt érte és szerettük is egymást. Mondjuk ő sokkal többnek látszott.

9. Kedves válaszoló: én nem az idősebb férfiakat kedvelem, hanem a sokkal fiatalabb lányokat. Nekem már meg van mindenem, viszont nem találok ilyen lányt, pedig hidd el nem vagyok egy Notredámi Toronyőr, hanem nagyon igényes vagyok és ápolt, sokat is elértem, de nem könnyű ráakadni sajnos mégsem arra a fiatal lányra. Remélem van valahol :) 47/f

2016. máj. 16. 13:25
 12/23 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is volt egy bombázó 19 éves barátnőm,már én negyvenes éveimet tapostam.Mindig azt mondta,hogy negyven alatt nem is kellene neki ezután senki,mert velem szuper volt a szex,és minden ami neki kell a boldogsághoz.4 évig volt velem.Szivesen megismernék megint 20 évvel fiatalabb csini lányt.
2016. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Sosem gondolkodtam azon, miért jönnek be az idősebb férfiak, bár az apukám nagyon kicsi koromban elhagyott, nem is igazán tudom, milyen az apai szeretet, ennek ellenére mindig vágytam rá. Szóval lehetséges, hogy van összefüggés.
2016. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Apukámmal érdekes kapcsolatom/kapcsolatunk volt. Igazi személyes sosem alakult ki. Apakomplexusom van,de nem kezdek idősebbekkel. Valahogy megtanultam kezelni.
2016. máj. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is volt már nem egy tini barátnőm! És most is szívesen megismernék egy fiatal lányt :)
2016. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem rossz viszonyom van az edesapammal. Szoval lehet osszefugges.
2016. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sincs túl jó viszonyom apámmal, bár én csak a kíváncsiság miatt szeretem az idősebbeket, illetve, mert sokkal tapasztaltabbak. Kapcsolatot viszont nem tudok elképzelni velük, mármint hosszútávú, komoly párkapcsolatot. 25/l
2016. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%

En ugy látom semmi ilyen összefüggés nincs.

Az állatvilágban is a befutott, hatalommal bíró himeket preferálják a nőstények. Ez a státusz az emberi társadalomban ritkán érhető el az ember 20as évei vege elott. Vagyis igazából az a termeszetes h a fiatal lányok érett himekhez vonzódnak es az a rendellenes ha a kortársaikkal fecserelik legjobb éveiket.

2016. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Hú utolsó mekkora hülyeséget írtál. Semmit nem tudsz a biológiáról. Biológiailag a kb azonos korúak illenek a legjobban össze. És azért mert az emberi szervezet 25 éves korig van fejlődésben, a nő és a férfi egyaránt, onnantól elkezdődik a leépülés. És a nő ösztönösen azt a hímet keresi akitől a legjobb géneket kapja majd az utód. Ehhez pedig egy max 30 éves hímre van szükség.

A történelem során azért voltak nagy korkülönbségek mert a lányokat felhasználták, kihasználták ilyen-olyan célokra. Nem pedig azért mert annyira illettek egymáshoz, el lehet hinni hogy nem örült a kis 15 éves mikor hozzáadták az 50 éves pasashoz a szomszédos földért cserébe és nem valószínű hogy annyira egy hullámhosszon lettek volna.

2016. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%

19:

Butus vagy. Biológiai értelemben egy menstrualo 12 eves készen all az anyaságra, mégsem tartjuk helyesnek a leányanyaságot. Szóval kezeld a helyén a biológiát es olvass mellé egy kis evolúciós pszichológiát es sok minden meg fog világosodni számodra a lányok szexuális vágyait illetően.

2016. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!