Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kene tennem? Olvass lejjebb

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem? Olvass lejjebb

Figyelt kérdés

Az elso hosszabb kapcsolatom tavaly kezdodott es most januarban ert veget. Vele veszitettem el a szuzessegemet es nagyon gyakran csinaltuk. Most hogy januar ota nem voltam senkivel az valami szornyu. Az akkori baratom aztmondta szexfuggo lettem es most kezdem belatni hogy ez igyis van

Mar kassan a falat kaparom. Mit kene tennem? (Kapcsolatba nem kezdek mert senki olyat nem talaltam meg,akibe bele tudnek szeretni:( )


2016. máj. 23. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám
2016. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem függés. Csak egyszerűen tetszett, jól érezted magad, és vágysz arra, hogy valakivel újra átéld. Természetes.

Ha nem akarsz szexpartnert akkor marad a maszti a következő "igazi"ig 😃

2016. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Prosti nemcsak nő lehet, hanem pasi is... Kvázi ha pasival akarod csinálni azt is megoldhatod így is bár én nem ajánlom... Masztizz többet de ha az nem elég akkor szexparnert keress vagy esetleg barátság extrákkalt ha van olyan fiú haverod akivel megoldható... És ha egy nő elveszti a szüzességét akkor alapból nagyobb lesz egy ideig a szexuális étvágya... Egyébként az se biztos h szexfüggő vagy lehet h genetikailag nagyobb az igényed rá... Nálam a szüzesség elvesztése után kb egy hónapig éjjel-nappal dugni akartam... Aztán picit lejjebb engedett a szexuális étvágyam de ígyis elég nagy (napi 4-5 szexet simán igénylek) mégse vagyok se szexfüggő se nimfomániás... 19/L
2016. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát a falat tudnám kaparni én is már néha. Barátnőm igénye jó esetben heti 1. Azt mondja a fogamzásgátló miatt, persze hiába kértem, hogy amikor felíratja kérdezze meg az orvost, hogy nem-e lehetne másfajtát, vagy hagyja a gyógyszert és használjunk óvszert.
2016. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14:mes: heti egy alkalom? Az meg mifele fogamzasgatlo?:(

A tobbieknek tenyleg nagyon koszonom:D sokat segitetek

Megy mindenkinek a told kez

2016. máj. 23. 20:04
 16/18 A kérdező kommentje:
Es elnezest a helyesirasomert, valami nincs rendben a telefonommal:D
2016. máj. 23. 20:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Valóban, az előző barátnőmnél a kapcsolat vége fele elmerészkedtünk a havi 1-ig is. Szerintem is a fogamzásgátló lehetett a ludas.
2016. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megoldódott már a "problémád " ? :)
2018. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!