Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar velem lenni ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem lenni ha van barátnője? (barátság extrák érzelemmel )

Figyelt kérdés
Egy barátommal kb 2 éve barátság extrákkal kapcsolatot folytatunk. De nem csak a szexről szól, sokat beszélgetünk, mindent tudunk egymásról, sokszor alszunk együtt,úgy is, hogy nincs szex.Megölel, megcsókol, puszilgat stb. Elaludni is összebújva szoktunk. De van neki elvileg barátnője, akit elvileg szeret. MIközben mi már ebben a kapcsolatban voltunk, jöttek ők össze, és akkor megebszéltük, hogy csak barátok leszünk. Beszéltünk így is folyamatosan, 1 hét után írta, hogy hiányzok neki, aludjak nála.. mikor ekkor nála aludtam sem szexeltünk, hanem összebujtunk, beszélgettünk stb. és ezekután valahogy szorosabbnak érzem a kapcsolatunkat, sokszor összevesztünk, vitatkoztunk a két év alatt, de valahogy még is visszataláltunk a másikhoz. De nem tudom miért akar velem lenni, ha van barátnője..miért velem akar aludni stb? Tényleg nem értem. Egy állítólag szerelmes férfi ezt megtudná tenni?

2016. máj. 30. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindenki arra fogja általában a gázos tetteit, hogy sérült előző kapcsolataiban...ezzel az erővel az egész világ így tehetne.
2016. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes, akkor megfordítom a kérdést: Te miért akarsz vele lenni, ha van barátnője?
2016. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mert szeretem azért, jól érzem magam vele, de ez nem szerelem. nem akarom semmire fogni, tényleg tudom, hogy hibás vagyok
2016. máj. 30. 21:46
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia, én nem hibáztatlak. Csak szeretném, ha választ kapnál a kérdésre, de addig nem kaphatsz választ, amíg a nem jó kérdést teszed fel.

Tudom, hogy a szexnek és a szerelemnek nem mindig van köze egymáshoz, a két dolog külön választható.

Valami miatt, mégis több neked mint, puszta "szeretek vele lenni" barát, különben nem feküdnél le vele. Ha jól érzed magad vele, akkor járjatok moziba, cukrászdába, vagy egyéb más helyre szórakozni, úgy ahogyan a barátok szoktak.

A közös lelkizés még belefér egy baráti kapcsolatba, de az intim együttlét - összebújás, szex, együtt alvás - már nem. Szerintem beszélj vele. Tisztázzátok a helyzetet. Ez így nektek sem jó, és a barátnőjének sem.

2016. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez de gáz! Akkor már miért nem jöttök össze ennyi erővel? Akkor sokkal tisztább lenne a dolog. De ez így elég gerinctelenség a srác részéről. Amúgy abba belegondoltál, h amíg itt elvagy a zavarosban, addig mennyi lehetőséget szalaszzassz el magadtól?! Ez a srác tényleg csak kihasznál, és az is nyilvánvaló, h te sem "barátság extrákkal"-ként (bár szerintem sincs ilyen) éled meg a dolgot. Először talán magaddal szemben kellene, h őszinte legyél!
2016. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kihasznál, mert amikor velem van esténként, akkor is találkozhatna a barátnőjével, én nyilván nem hisztiznék ha nem velem lenne, de mindig ő kéri, hogy találkozzunk.
2016. máj. 30. 22:58
 17/17 anonim ***** válasza:

Pedig de, szerintem is kihasznál. Akkor van veled, amikor épp hozzád van kedve, és nem a barátnőjéhez. Valójában, őszintén egyikőtöket sem szereti, különben nem lenne képes ezt a kettős játszmát folytatni.

Amúgy meg, ha nem kihasználna és szeretne téged, igazán veled akarna lenni, akkor eleve nem is jött volna össze a csajával, hiszen azt írtad, hogy már ment köztetek ez a dolog, amikor összejöttek. Szerintem csak jó vagy neki egy kis lelkizésre, amikor épp olyanja van, meg felfrissíti veled a szexuális életét, hiszen így két csajjal is szexelhet, mikor milyenje van.

2016. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!