Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratom megcsalt. Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom megcsalt. Szerintetek megerdemel egy masodik esejt?

Figyelt kérdés
szoval en teljesen bele vagyok eve,ezer iss nehhez. tegnap derult ki h egyut volt egy masik csajal,aki szerintem sokal szeb nallam. en mikor megtuttam elsirtam magam :( es o meg mintha megsajnalt volna ,elkezdett eloszor simogatni meg vigasztalni,meg olelgetni...igazabol nagyon jol iss esset amit mondot csak tudom h nagyot hibbazot es nm iss essik tul jol. de anyira boldog voltam vele h ezt sem szeretnem csakugy eldobni. o megigerte h soha tobet nm fordul elo,es tudom h "ugyis elo fog" de szerintem ez egyaltalan nm bisztos. aki vegigolvasta annak tenyleg koszonom:)) a helyes irast most letszi kicsit hanyagoljuk,koran van meg :D
2016. jún. 10. 08:59
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:

Hát, ha hiszel a mesékben, akkor adj neki még1 esélyt.


26/F

2016. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Bevágnék egy hónap durcit, hogy szálljon ám már magába, aztán a második hónapban meglátnám, hogy érdemes e foglalkozni vele .
2016. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Úgy különben meg ne sírj, ne akard visszatartani, ha más p*nája jobban fekszik neki, akkor had menjen .
2016. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat. elsonek,hat ki tudja igazabol szeretnek hinni.kulomben szerintem eleg hamar ongyilkos lennek :D es masodik ez joo otlet :)
2016. jún. 10. 09:07
 5/20 anonim ***** válasza:
1-2 hónap szex megvonást neki.. Ne dobd el ha szereted, mert azzal csak magadat kínoznád. De ha kibirja ezt az időt szex nélkül és nem csal meg, akkor tényleg szeret és megbánta:) Ha viszont nem bírja ki és megcsal, akkor dobjad ki bármilyen nehéz is mert tudod nem Ő veszit tőbbet!
2016. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha egyszer megtette,sajnos benne van,hogy ismét meg fogja.Beszéltetek róla,hogy miért is csinálta?Le kellene ásni a problémáig ami ezt előidézte.Mint ìrtad,úgy tűnt megsajnált.Azért azt is mérlegelni kell,hogy ne sajnálatból maradjon melletted,mert ezzel többet árt,ismét más csaj ágyában fog kikötni.
2016. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ez az írás. Reggel nem magy, de este egy Grétsy vagy? Kell egy kis idő ameddig bootolsz? Szerintem csinálj azt amit akarsz, amit írnék úgyse fogod fel.
2016. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd,hogy még egyszer megcsaljon,hajrá!:) Ha van büszkeséged lapát a f.aszinak!
2016. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
utolso nem este sem megy a legjobban tudom nem kell elmondani. gondolkodnom kell h hogy irjam le a szavakat es ez nem azert van mert nem figyelnek az oran. es mindenki valaszat elolvastam :) es felfogtam. koszonom mindenkinek a valaszt.akkor szrintem az lesz h egy darabig nem lesz szex :) es en elhiszem h szeret engem :) kolomben nm is jot volna velem osze.
2016. jún. 10. 09:38
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

nem azért de én is mindig ilyennel hitegettem a barátnőmet és volt olyan hülye hogy elhiggye. tiszteltem amúgy meg ilyenek, de őszintén aki ennyire "buta" az nem megérdemli hogy más lyukba is belemártsam?


nincs második esély, mert ha szeretne eleve nem feküdt volna le mással.

2016. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!