Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratom megcsalt. Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom megcsalt. Szerintetek megerdemel egy masodik esejt?

Figyelt kérdés
szoval en teljesen bele vagyok eve,ezer iss nehhez. tegnap derult ki h egyut volt egy masik csajal,aki szerintem sokal szeb nallam. en mikor megtuttam elsirtam magam :( es o meg mintha megsajnalt volna ,elkezdett eloszor simogatni meg vigasztalni,meg olelgetni...igazabol nagyon jol iss esset amit mondot csak tudom h nagyot hibbazot es nm iss essik tul jol. de anyira boldog voltam vele h ezt sem szeretnem csakugy eldobni. o megigerte h soha tobet nm fordul elo,es tudom h "ugyis elo fog" de szerintem ez egyaltalan nm bisztos. aki vegigolvasta annak tenyleg koszonom:)) a helyes irast most letszi kicsit hanyagoljuk,koran van meg :D
2016. jún. 10. 08:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mint az alkoholista: ígérem, soha többé nem iszom el a gyereknek félretett pénzt télikabátra...
2016. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (a helyesirasodbol itelve), ha nincs bomba tested ne dobd ki, mert sose talalsz mast.

Nem troll.. ez a velemenyem.

2016. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem csal meg, de Te tudod....:-D Te totál álomvilágban élsz. Lassan ideje lenne már felnőnöd. Nagyon sok pasi nem csak azért jön össze valakivel, mert szereti, sőőőt.... És nagyon sok pasi képes a csillagokat is lehazudni az égről. De majd idővel te is rájössz. De egy jó tanács: járj nyitott szemmel!
2016. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem kapna!

Mert ha már egyszer megtette,akkor másodszor is megfogja.

A bizalmat egynél többször nem lehet eljátszani.

S erre nincs magyarázat.

Ő a te ünbizalom hiányodra épít,mondván.Úgy is bele vagy zúgva ezért el nézel majd neki mindent.

Szabadulj meg tőle.Ez a legbölcsebb amit tehetsz.

2016. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

wow, bocs, de nem tudom nem kommentálni a helyesírást. Egyszerűen wow!

Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz, ez egy szabad ország és a saját sorsodról neked kell döntened!

2016. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A srácnak nem, de a nyelvtantanulásnak adhatnál még egy esélyt...

18L

2016. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kívülállóként könnyebb beszélni, de én biztos elhagynám. Sok rendes fiú van, biztos találnál olyat, aki TÉNYLEG szeretne és megbecsülne. Én ezek után nem tudnék bízni benne, és ugyan úgy tekinteni rá. Magadat járatod le, ha ezek után még együtt maradsz vele. Persze, hogy nem biztos, hogy még egyszer megtörténik, de az se biztos, hogy nem. Egyszer már megalázott! El tudnád ezt fogadni? Nem zavarna, hogy nem vagy elég neki?
2016. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"helyes irast most letszi kicsit hanyagoljuk,koran van meg"


Mert később jobb lenne, igaz?


Amúgy ha Ennyit sem tudsz egyedül eldöndteni, elég éretlen vagy.

2016. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#14

Jaj megjöt az ügyeletes megkeseredett szerencsétlenség.

2016. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Minek vele foglalkozni? Vannak más pasik is.
2016. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!