Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szerelmeskedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nóra Balogh kérdése:

Miért nem szerelmeskedik velem a barátom? Tanács, hogy mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, a barátom 27. Már fél éve járunk. Nagyon szeretem őt és ő is engem, viszont valamiért a szex nem működik. Feltudom izgatni őt, nagyon szereti a meztelen lábfejem, odáig van érte, elvileg tetszem neki. A petting működik, viszont amint arra kerülne a sor, hogy puncizzon a farka, lelankad. Nagyon frusztrál, mivel én nagyon nagyon kívánom már, hogy beteljesedjen a szerelmünk így is.

2016. jún. 15. 09:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
" petting működik," Ezt egy kicsit részletesebben is kifejtenéd? (Jöhet priviben is)
2016. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ha szopom áll neki, ha kézzel verem áll neki, ha lábbal áll neki, ha dörgölőzöm hozzá áll neki, ezekre mind el is tud élvezni...
2016. jún. 15. 10:32
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek egy sexterapeutát.

Ha nem szervi a probléma, akkor csak lelki gondok lehetnek.

2016. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

igen, valami a fejben nincs nála rendben.

nem tudom mi olyan nehéz, egyszerűen lovagold meg. Pettingelsz, ő élvezi és hopsz, már bele is ültél.

Valszeg várod, hogy ő kezdje és dugja be és emiatt annyira beijed, hogy lelankad neki.

2016. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Lábra izgul fel, puncira nem. Jó nincs több kérdésem, vegyél neki egy százlábút és keress egy normális fiút
2016. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
De ha csak a lábamra menne, miért izgatja, ha a puncimmal játszik'?
2016. jún. 15. 11:12
 17/29 A kérdező kommentje:
hogy*..
2016. jún. 15. 11:12
 18/29 anonim ***** válasza:
Kérdésed csak megerősített abban, hogy SOHA ne kezdjek lábfétises pasival. Mindig is idegenkedtem ettől a fétistől és egyre jobban.
2016. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Attól, hogy van lábfétise szerintem nem kizáró ok, arra, hogy a puncis szexet ne szeresse. A fetish csak egy plusz.

remélem...

2016. jún. 15. 11:17
 20/29 anonim ***** válasza:
Ez lehet nála valami régebbi beidegződés, de lehet hogy tényleg csak a lábad izgatja fel. Az mondjuk különös, hogy behatolás előtt meg lelankad. De jó, hogy nekem nincs ilyen problémám:)
2016. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!