Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szerelmeskedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nóra Balogh kérdése:

Miért nem szerelmeskedik velem a barátom? Tanács, hogy mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, a barátom 27. Már fél éve járunk. Nagyon szeretem őt és ő is engem, viszont valamiért a szex nem működik. Feltudom izgatni őt, nagyon szereti a meztelen lábfejem, odáig van érte, elvileg tetszem neki. A petting működik, viszont amint arra kerülne a sor, hogy puncizzon a farka, lelankad. Nagyon frusztrál, mivel én nagyon nagyon kívánom már, hogy beteljesedjen a szerelmünk így is.

2016. jún. 15. 09:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A lábfétis nem kizáró ok mindaddig, míg nem kizárólag csak arra izgul fel....

Na most vagy ez a probléma vagy az, hogy fél a vaginális szextől és mire oda jut, lelankad.

2016. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Vagy súlyos méreteket ölt nála ez a parafília, esetleg teljesítménykényszer alatt van, ezért lankad le, vagy marha sokat matyizik.
2016. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad már, hogy pl. a combjaiddal izgatod? Akár a két combod közé szorítod, úgy? Fokozatosan kellene közelíteni a helyzetet a lábadon a puncid irányába.
2016. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
aham az odáig megvan, hogy te spiccállásban, lábfeszítve a combjaiddal függőmajom pózban kielégíted, de veled mi lesz, meg gyereket majd adoptáltok? Ha nem tudja a célra használni akkor kuka az egész
2016. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, spiccállásban a csudákat, lehet ülve vagy fekve is. Csak egy kis kreativitás kell. Egyébként meg a kérdezőn múlik, hogy ő mit akar, kukázni, vagy dolgozni az ügyön, de a kérdéséből én úgy vettem le, hogy dolgozna rajta. És amúgy lehet, hogy még nem a gyerekcsinálás izgatja leginkább. ;)
2016. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Sokat rázza egyedül és a muffod nem adja neki azt a szorítást mint a kezed és a szád.
2016. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%

Ha a lábfejed, talpad érintésére nagyon fel tud izgulni, akkor próbáld ki a következőt:

Engedd neki, hogy kezdje kényeztetni a talpaidat. Masszírozza, puszilgassa, nyalogassa, stb..... ha erre feláll neki, akkor:


A pasi vetkőzzön le, és feküdjön hanyatt, lehetőleg a felsőtestét és fejét támassza feljebb, a combjait húzza fel.


Ha neki bejön a játék megalázósdi része is akkor különösen ajánlom ez t a fázist:

Te: először ülj fel a fejéhez (szemből) úgy, hogy láthatod ahogy orálisan felizgat téged is. Most a combjaid a válla fölött vannak átvetve, és mintegy, az arcára csaknem ráülsz, és "kényszeríted" a nyalásra.


Ha már kellőképpen nedves vagy, válts pózt úgy, hogy ő ott marad ahol van, te tedig csússz le az ölébe (vagyis továbbra is szemben vagy vele)

- ülj az ölébe úgy, hogy hátra tudsz dőlni a combjának. Most támasszad a lábaidat fel a fejéhez úgy, hogy kényelmesen a szája elé tudd rakni, és/vagy az arcára tudd szorítani. Játszadozz vele, és így kérd meg, hogy folytassa a talpaid kényeztetését. Ha a dolog megalázósdi része is bejön neki, akkor parancsold meg, hogy hogyan csinálja, és/vagy ha nem elég odaadó akkor "büntiből" taposgáld meg az arcát, a száját. (Arra az egyre vigyázz közben, hogy az orrára ne lépj túl durván.)


Most éppen saját magad alatt érezheted, hogy már "keményedik-e". Emeld fel kissé a csípőd (miközben az aktuális bünti részeként az arcára lépve támasztod ki magadat,) és te magad vezesd bele a puncidba a farkát.

Mondd neki, hogy a talpaid kényeztetését ne merészelje abbahagyni! :D


Innentől benned van, a párzómozgást viszont te végzed.


Nem mondom, hogy könnyű tornamutatvány (neked), viszont a problémádat megoldja :D

2016. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ja, és ha már benned van, aligha lankad már le olyan gyorsan, neked viszont szükséged lesz a combizmodra a párzómozgáshoz, úgyhogy most már leveheted a talpaidat az arcáról :D
2016. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

" és ő is engem,"

Aha.

2016. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!