Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy teljesen jó a testem, belsőre is normális vagyok és kedves de még sincs senki akivel sexelhetnék?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy állandóan látom a kis cicanadrágos homok gyerekeket minden féle jó csajjal, nekem meg csak a kezem jut.. Van itt esetleg értelmes csaj, aki jól is néz ki és írna véleményt? Amúgy rendszeresen sportolok, és ápolt vagyok, hasam kockás stb stb. Küldök képet is ha úgy van.

2016. jún. 22. 21:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

könyörgöm külsővel kapcsolatos a kérdés akkor most a kedvességről és a belsőségekről kellene irnia?

---

Hol a bánatban olvastad, hogy a kérdés a külsőre vonatkozik? Kérdező szexelni akar, és nem talál partnert. Lehet, hogy azért, mert NEM a külsejével van a probléma? Lehet, hogy fogalma sincs a női lélekről? A női gondolkodásról? Lehet, hogy egyáltalán nem is kíváncsi ezekre, aztán csodálkozik, ha hoppon marad?

Gondolkodj, mielőtt nekiállsz osztani "a zeszet".

2016. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!