Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oka lehet annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet annak, hogy egy férfi nem fekszik le egy olyan nővel, aki egybként tetszik neki?

Figyelt kérdés
Hanem inkább elmegy prostituáltakhoz?
2016. júl. 19. 10:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy valami baja van szexuálisan és csak hazudik a prostikról, hogy védje magát.
2016. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
hat jo kerdes :DDDD nem, nem hinnem, hogy himnemu prostikhoz jarna, kizart :D de azert jot rohogtem ezen :D hm amugy lehet hogy tenyleg azt hiszi, hogy majd mindent akarok, hat akkor viszont el van tevedve. nem vagyok szerelmes bele, nem is erzem, hogy bele tudnek szeretni, es igenyem sincs ra, es ezt meg is mondtam neki. ez a resze le lett tisztazva azert. nem ezert kattogok rajta, hanem mert az egesz szitut nem ertem. multkor itt aludt nalam, es akkor sem volt szex. semmi nem volt, csak enyelges. wtf..
2016. júl. 19. 11:47
 13/28 A kérdező kommentje:
a masik a szexualis problema, erre is gondoltam, viszont akkor plane nem szabad rakerdezni a temara, gondolom frusztralja enelkul is a tema rendesen.
2016. júl. 19. 11:48
 14/28 anonim ***** válasza:
Szia! Látom ki vagy éhezve. Én is. Ha gondolod összehozhatnánk egy közös ebédet :-)
2016. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Fel hogy a nyakan ragadsz es nem tud levakarni. Nem mindenkinek van igenye egy ora szex utan meg csevegni, hiaba jo tested, de tarsasagnak nem vagy jo es le se nyeled nemhogy masodszorra de elsore se.
2016. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Pici a kukaca.
2016. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha szexuális probléma, akkor baromira beszélni kellene róla vele. És addig provokálnod míg nem tud hova menekülni. Ki tudja lesz e még ilyen alkalma, hogy rendbe tegye.


Szerintem mássz bele ebbe nyakig. Ez szép is lehet.

2016. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
hát de én nem szeretnék senkit tutujgatni. egy kellemes, kötetlen viszonynak indult a sztori, nem pedig pszichoanalízisnek :)
2016. júl. 19. 13:03
 19/28 anonim ***** válasza:

Ez általában így megy az életben. Van amit szeretnénk és van ami lesz belőle. És abból tudunk főzni, ami van és azt amit abból lehet és úgy ahogy lehet. A másikút sacc az, hogy mi miért nem jó épp és én nem azt akartam és szegény én, és ők miért ilyenek stb :D


És amúgy ez maga az ok, amiért az emberek távolságot tartanak és falakat húznak, mert félnek, ha a másik nem azt kapja, amire befizetett, akkor csalódott lenne és elmenne a kedve és így nem tudna már játszani stb. És akkor mindenki ezt csinálja mint ti is. Csak nagyban. Ez a csávó így húz falat, te meg úgy. És majd mind a ketten mesélitek másoknak, hogy ezzel aztán nem lehet :D

2016. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
És persze ezt az utolsó vissza fikázást biztonságos pozícióból, ahol senki nem vitte igazán vásárra a bőrét.
2016. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!