Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oka lehet annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet annak, hogy egy férfi nem fekszik le egy olyan nővel, aki egybként tetszik neki?

Figyelt kérdés
Hanem inkább elmegy prostituáltakhoz?
2016. júl. 19. 10:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy felcsináltasd magad.
2016. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
felcsináltatás, na ez a legeslegalja. nincs undorítóbb a vemhességnél. rettenetesen gyűlölöm a gyerekeket, ha valaki ilyet feltéteélezne rólam, hogy lepetézek neki akármilyen szándékkal is, úgy rúgnám ki, hogy egy életre megemlegetné. soha tobbet nem tudnék szexelni az illetővel, ha bármilyen értelemben is velem asszociálná az undorító kis pondrókat.
2016. júl. 19. 14:54
 23/28 anonim ***** válasza:
Te aztán nagyon furcsa vagy...
2016. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
rettenetesen undorító ez a feltételezés. soha nem viselném el, hogy teherbe ejtsenek. és szinte kizárt, hogy velem kapcsolatban ilyesmi felmerült volna benne, vagy bárkiben is, aki közelebbről ismer
2016. júl. 19. 16:06
 25/28 PearlDiver ***** válasza:
Kérdező, elárulod mi a baj azzal, ha felhozol neki egy kényes témát? Gondolom alapból barátok vagytok, vagy legalábbis jó ismerősök. Ha a szex intimitása nem zavar, mi a gond a beszélgetéssel?
2016. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
nem akarom kínos helyzetbe hozni. nekem nem lenne probléma a beszélgetés, de neki lehet, hogy igen
2016. júl. 29. 18:23
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább veled van a probléma és a pasi, ezért jár inkább prostikhoz. Bár nekem nagyon nem us kéne, hogy tudom, hogy prostizik...sőt hozzám se érjen inkább...
2016. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
olvasd el pontosan a kiírt kérdést
2016. júl. 29. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!