Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A a kis mell akadály?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A a kis mell akadály?

Figyelt kérdés
Elég kicsi melleim vannak (75 A), ezért a pasik észre sem vesznek. Azt vettem észre, hogy aki nagyobb méretekkel rendelkezik, azoknak talán sokkal több esélyük van. Ti ezt hogy látjátok.

2016. júl. 30. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#6 Ezzel nem csak te vagy így. Pont lesz*rom, hogy mekkora melle van a nőnek, ha a személyisége rendben van. 20/F
2016. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak az nem tartana vissza de mivel szeretek rakétázni ezért lehetőleg nagyobb mellű csajokkal szoktam összejönni.
2016. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 zóna_pocok ***** válasza:
Lenyegtelen, ha az arc es a szemelyiseg rendben van. Ha nincs azon meg a nagy mell sem segitene. Egyebkent is jobban szeretem ha kisebb.
2016. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Én kifejezetten szeretem a kisebb melleket. Örülj neki inkább, mert idősebb korodban sem fog lógni, nem fogsz úgy kinézni soha mint egy polip XDD 19 F
2016. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nagymellű lányok tetszenek, ezzel mindig is így voltam.
2016. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem meg kis mell fétisem van ha az annak nevezhwtő de imádom a kis melleket a nyagyot nem szeretem.

21/f

2016. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Falnivaló duda. :D
2016. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Scav ***** válasza:

Nekem számít a mell, de inkább a kicsi tetszik. És igen, egy nagyobb dekoltázst én is megnézek néha, mert vonzza a szemet, de inkább azért, mert azt az érzést kelti, hogy hátha belátok addig, hogy egy bimbó is kivillanjon. :D

Amúgy sose megyek oda a nagy mellű nőkhöz, azt meghagyom a nagy mellért rajongóknak, én maradok a kis mellű csajoknál. Mindenki arra vadásszon, ami neki tetszik :)

2016. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!