Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm azért akar szakítani, mert nem tudjuk a szexet gumival csinálni?

Figyelt kérdés
Már hetek óta együtt vagyunk, de mikor szexre kerül a sor és fel kellene húzni az óvszert, belankad és vége. Nincs folyatás. Anélkül ő nem csinálja. Akármilyen vékony is a gumi, már a tudatától lekókadok. Ő nem szed fogamzásgátlót, mert bajokat csinál nála a bevallása szerint. Eddig minden barátjával évekig gumival szexelt és mindnek ment a dolog. Ezért néz rám hetek óta, mintha valami földönkívüli lennék. Az a gond, hogy iszonyat szép nő, tehát kapásból 95 pasit kaphatna 100 ból meg. Tehát el sem akarom veszíteni. Mit lehet tenni?
2016. aug. 18. 09:53
1 2
 11/17 anonim válasza:
96%

"Anélkül ő nem csinálja. "

még jó hogy nem akar teherbe esni egy pár hetes kapcsolatba..

tanuld meg használni a gumit,vagy keressetek más védekezési módszert. (nem hormont). de az a baj,hogy a legbiztosabb hormonmentes védekezési módszer a gumióvszer. és új kapcsolatban igen ajánlott, mert a nemi betegségek ellen is véd.

hosszabb kapcsolatban ki lehet majd próbálni méhszájsapkát vagy krémeket stb.. de most tényleg a gumi a legjobb választás.

a fogamzásgátlót meg nem szabad erőltetni.tényleg sok mellékhatása van. nem neked kell szedni,úgyhogy ne más fszával verd a csalánt. nem a te szervezetedet bombázza szét.

2016. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Valaki ezt írta 5 éve itt. Tehát nem vagyok egyedül.


...Nagyonúgytünik, hogy a gumi az oka....

Állt a léc mint állat, ahogy bevettem a dragont, kb egy órára rá éreztem a hatását, még most is tart valamilyen szinten....

A kérdéses problémára viszont nem volt jó...egyszerűen felhúztam a gumit, és lelankadt...:S utána gumi le, kicsit nyaltam meg simogadtam a barátnőmet, és egyből állt megint...és ezt így próbáltuk 3 szor...és ugyanez lett a vége...szoval jön a KAMAGRA, mostmár nincs mese, mert nekem is nagyon hiányzik már a szex, de egyszerűen valmiért vele gumival nem megy...

2016. aug. 18. 18:00
 13/17 RoseTyler ***** válasza:
83%

Mit csinálj? Egyszerű: tanulj meg gumiban dugni!

Ha nem megy, akkor így jártál.

Keress olyan csajt, akivel passzolnak az igényeitek.

2016. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
...Olyan rohadt könnyű rendes nőt találni...Nem vagyok Brad Pitt.
2016. aug. 18. 20:02
 15/17 RoseTyler ***** válasza:
100%
De basszus, egy nő nem jótékonysági szervezet. Ha nem egyeznek az igényeitek, és nem feleltek meg egymásnak valami fontos dologban, akkor mit akarsz?!
2016. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan ezzel a problémával küzdök!Azaz mar nem mert dobott a csaj.De egy másiknál ha lesz,ugyan ez lesz a baj!Nekem gumival Nem megy és pont!Ha szeret elfogadja,ha nem lapát!Csak most az én részemről!
2016. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most én is így vagyok.
2016. aug. 22. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!