Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is ez van egy hét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ez van egy hét mindennapos maszturbálás után?

Figyelt kérdés

Levert, gyenge, puhap.-nek érzem magam. A beszédem zavart. Az energia és libidó szintem a padlón.


Ha 1 hétig minden nap ejakulálok, akkor ezeket tapasztalom. Normális ez?


Most van 6. napja, hogy nem ejakuláltam és sokkal jobban érzem magam. Lehet, hogy nekem az ejakulációnál több tesztoszteron távozik? Nem értem...


Ritkábban kéne maszturbálni? Mondjuk 2 hetente?


22/F



2016. szept. 9. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ne csodálkozz rajta. Amúgy meg meg is válaszoltad magamnak a kérdést most van a 6. Napja hogy nem ejakuláltam és sokkal jobban érzem magam " Igen valószínűleg ritkábban kéne kiverned.. Vagy szerezz egy nőt aki kifacsar és nem lesz ilyen problémád. 22 L
2016. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magadnak *
2016. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ez normális. Bár van aki nem tapasztalja. A túl sok ondó csapolas lefáraszt. Neked való lenne megtanulni az ejakuláció nélküli férfi orgazmust, így mindkettő megmarad.
2016. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem egy pasinak napi 1 a minimum. Nekem így telejesen jó, pedig jóval idősebb vagyok nálad.

És lehetőleg nővel csináld! Jót fog tenni!

2016. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam napi 1 az alap.
2016. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!