Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ok a szakításra, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ok a szakításra, hogy nem akarok anált?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindenképp kiakarja próbálni, de engem valahogy nagyon nem izgat ez a dolog.

2016. szept. 12. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem éppen egy jó indok. Ezt egy egyszerű beszélgetéssel is meg lehet oldani szerintem.
2016. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy engem taszít ez a dolog. Erre besértődött.
2016. szept. 12. 21:29
 3/20 anonim ***** válasza:
A problémákat meg kell tudni oldani, ha szeretitek egymást. Erre való a kommunikáció. Ha nem akarod, és a másik szeret, akkor elfogadja, hogy neked az rossz, szóval azt nem teszi veled, nem csináljátok. Megértés is kell ide. De ha tényleg szeretitek és tisztelitek egymást, akkor nem erőltet rá az egyik semmit se a másikra- szerintem.
2016. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen meg kell beszélni!

A szexben semmi nem kötelező! Csak olyan dolgokat csinálunk ami mindkét félnek kedvére van, örömet okoz!!!


Érdekes! Ezt inkább a pasik szokták kezdeményezni!

2016. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Taszít nem taszít tedd szépen seggbe. Ennyit áldozatot igazán meghozhatsz a szerelemért.
2016. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ha férfi vagy megteszed csak csináld keményen akkor tuti nem fogja többet kérni :D
2016. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Irigyellek ocsem :D nallunk forditva van. Xd

Utolsonak meg igaza van. :D

2016. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kényszeríteni senkit se szabad.

Ugyanakkor joga van olyan valakit keresnie, aki megteszi neki.

Neked meg jogod van olyan valakit keresni aki nem igényli.

Gond akkor van ha ez utóbbit elveszed nevére iratod a fél házad majd valaki seggbenyomja s utána ő is igényelni fogja.

De az is baj ha beleszeretsz ebbe abba s utána változik meg.

Márpedig bárkinek bármikor igénye lehet olyasmire amire addig nem volt.

2016. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Javaslom írj házassági szerződést azzal a záradékkal, hogy anál igény esetén érvénytelen.
2016. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát először is mi taszít benne? Az hogy kakis lesz a pélód tőle vagy mi?? Ha csak ennyi akkor mond meg neki hogy alaposan mossa ki belülről és húzz fel egy extra vékony gumit!
2016. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!