Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ok a szakításra, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ok a szakításra, hogy nem akarok anált?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindenképp kiakarja próbálni, de engem valahogy nagyon nem izgat ez a dolog.

2016. szept. 12. 21:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
az ilyen csak hab a tortán. Ha azt mondja emiatt szakít az azt jelenti, hogy van 20 másik dolog ami nem tetszik, és ez az utolsó csepp.
2016. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
azért nem egy csepp lenne ott hanem ezer cseppnyi befröccsenés
2016. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Joe.38 ***** válasza:
Mese mese mátka pillangós kabátka. 48 éves vagyok nem egy nem kettő és ne 10 nővel volt életemben dolgom. Nem mondom, hogy sok száz, hisz az én koromban már nem fontos és nem erény a mennyiség, abból rég kinőttem.De még is tény pár száz tapasztalatom volt már. Csak a példa bevezetése miatt írtam mennyiségről. Legtöbb nő nem akarta egy része hagyta talán kettő volt aki akarta és élvezte. Tehát a mesét az ártatlan c..i..g..á..ny..ról és a lekiismertes zs..i..d.ó..r.ól hagyjuk már! Férfit felkér egy jó nő, hogy rakja seggbe de az nem akarja? Óh kérem és van aki ezt kajálja? Mi van a háttérben Te nő vagy és ez valami teszt? Férfit megkér egy jó nő mehet seggbe és az nemet mond? Ez a vicc kategória. Olyan már volt életemben, hogy egyáltalán nem akartam egy két bizonyos nővel dugni, mert kövér volt, bibircsókos, , netán bűdős. De egy jó nő a párom akit x ideje már dugok és felkér nyomjuk oda ahol nem lehet gyerek és szűkebb is perverzebb is ... no nem hagyjuk a meséket! Előttem szólók leírták, hogy ez nem az a kategória amit lehet kényszeríteni. Ha fordítva történik mit szoktak írni a nők. Nem is érdemel meg az a férfi kedveske aki ilyen miatt elhagy. Ne bánd mert az másért is elhagyott volna. Ez vonatkozik rád is kisfiam ! Tehát ne bánd ha emiatt elhagy. Simán irányítsd hozzám!
2016. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Általában ez forditva szokott gond lenni. Mi okod van rá, hogy ne tedd meg neki? Nemár! Tudod hányan lennének boldogok, ha a barátnőjük kérné és nem kellene neki rimánkodni???
2016. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Anál inkább!!!
2016. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
igen. és légyszi passzold át nekem csajod mert ha oké akkor én bizony meganalizálom.
2016. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hol élsz te? Miért nem akarsz anált? Látod van rá jelentkező aki szivesen besegít neked!
2016. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Miért kéne mindenkinek szeretni az anált? Ez akkora marhaság.
2016. szept. 26. 15:12
 19/20 anonim ***** válasza:
Manapság ez már kötelező!
2016. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem. Csak engem ez nem izgat. Őt se izgatja az, hogy leszopjon és nem is erőltetem.
2016. szept. 26. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!