Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy ilyen vagyok? És ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy ilyen vagyok? És ez a véleményem a férfiakról?

Figyelt kérdés

Engem minden pasi csak átver,én soha többet nem akarok magam mellé senkit sem,max csak a szexre,nem akarok érzelmeket belevinni.Mert mindegyik csak elhúzza előttem a mézes madzagot aztán semmi. Ja és nem voltam sok pasival 3 pasim volt. Jobb egyedül úgy érzem,legalább senki nem bánt meg.

Gáz,hogy ezt gondolom 25évesen?

Mindegyik férfi egyforma,semmire sem jók,mindegyik csak megbánt.


2016. okt. 16. 12:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Miben vertek át?Én 30 évesen és számtalan kalandon túl vagyok, de még sose vertek át.Mindig én léptem tovább ha meguntam.

Ne a férfiakban keresd elsősorban a hibát, valamit biztos elrontottál te is.Kettőn áll a vásár.

Nem az a bajod, hogy te csak kapni akarsz, viszont visszaadni már nem nagyon?Minden téren gondolom.

2016. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Nem gáz, inkább kár, hogy ennyire el vagy keseredve.
2016. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Figyi! Vannak ilyen Férfiak koztuk az a 4 aki átvert. DE NEM MIND ILYEN!!!!!

Válts ismerkedési helyet, gondold át hogy neked mik a jo es rossz tulajdonságaid, a ferfiakban mit keresel.!!!

Kockáztatás nélkül sose találod meg az igazit!!!

És az elég baj h emiatt ÁLTALÁNOSITASZ!!

2016. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
33 mostmár nem is akarom megtalálni az igazit,nem is hiszek benne...
2016. okt. 16. 17:46
 35/38 anonim ***** válasza:
Sajnállak...de ez olyan, mint egy négyfogásos ebédet otthagyni, mert nem ízlett az előétel... Badarság. Talán túl gyorsan akarsz ismerkedni, talán rossz helyen teszed. Minden történet sok apróságot rejt, amin elcsúszhat az egész. Ha van kedved írd meg mi volt, ha nincs, akkor próbáld megtalálni magad a hibákat. Drukkolok. 36/f
2016. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2016. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Én nem,nem kell pasi, max csak ha az idősebb korosztály vagy
2016. okt. 17. 10:54
 38/38 anonim ***** válasza:

6. vagyok megint.

Bocs, ritkán járok ide.

Hogy miért vagy gyáva?

Mert sokkal biztonságosabb nem megbízni senkiben, és elribaaancodni, mint teljesen odaadni magad valakinek, aki meg képes bántani.

Persze ahhoz jól kéne tudni választani, ami úgy látom nem az erősséged.

Lehet rosszak a szempontjaid, valamit nem veszel figyelembe, ami számítana. Vagy olyanok fontosak, amik vonzatként hozzák magukkal a megbízhatatlanságot is.

Persze úgysem gondolod komolyan, az első aki megfelel az eddigi szempontjaidnak, szét nyitja a lábaid és vele a szerelmed is , aztán megint megbántanak.

Nem a világ a hibás, ha csak te fogod ki minden alkalommal a rosszat.Hanem te.

2016. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!