Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy ilyen vagyok? És ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy ilyen vagyok? És ez a véleményem a férfiakról?

Figyelt kérdés

Engem minden pasi csak átver,én soha többet nem akarok magam mellé senkit sem,max csak a szexre,nem akarok érzelmeket belevinni.Mert mindegyik csak elhúzza előttem a mézes madzagot aztán semmi. Ja és nem voltam sok pasival 3 pasim volt. Jobb egyedül úgy érzem,legalább senki nem bánt meg.

Gáz,hogy ezt gondolom 25évesen?

Mindegyik férfi egyforma,semmire sem jók,mindegyik csak megbánt.


2016. okt. 16. 12:24
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással nem csodálkozok, ha minden normális pasas messziről elkerül.
2016. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
énmég nem vertelek át, viszont dugnálak cica :D
2016. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem váltod ki valakiből azt, amit szeretnél még nem kell megsértődni és őt hibáztatni.
2016. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Aha 23-as azért akart ő megismerni
2016. okt. 16. 12:59
 25/38 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a lányokkal, de én szeretek egyedül lenni, nálam nem bizalom(hiány) kérdése. De azt ne mondd hogy minden pasi egyforma, csak mert kifogtál 3 idiótát. van aki meg mindent megadna neked és nem adsz rá esélyt. Akkor megéri bezárkózni? Nem gáz hogy ez a véleményed, de nem jársz jól ezzel a hozzáállással. fiatal vagy még, nem most vertek át utoljára, ez benne van a pakliban. 22f
2016. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
#24 miért szerinted megőrül érted, de mégis inkább lelép? :)
2016. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
26 persze mondjad nyugodtan ,hogy én vagyok a hibás,de nem baj soha többet nem ismerkedem meg senkivel sem! Tanultam belőle
2016. okt. 16. 13:13
 28/38 anonim ***** válasza:
Arról miért minden pasi tehet hogy te nem tudsz választani,kapcsolatot építeni? Téged minden pasi csak átver? Érdekes hogy mind a 4 pasi ugyan azt tette veled nem? De te biztos tökéletes vagy és a pasik a szemetek ugye? A pasik a szemetek hogy egyiket sem tudtad megtartani ugye,míg másoknak több éves kapcsolatuk van? Van ön kritikám,és én sem vagyok tökéletes,de tudom mikor és mennyit kell adni ahhoz hogy kapjak is,mert minél többet adsz,annál kevesebbet kapsz.A mérleg nyelvének oda vissza működni kell,hogy középpen álljon,s működjön.Ellenkező esetben valaki kárára megy tönkre.Sokat adhattál,keveset kaptál,vagy a stílusod nem jöttbe,nem ismerlek.
2016. okt. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Akit érdekel a sztori én leírom priviben ,csak írjatok rám. És láthatjátok ki volt a hibás...
2016. okt. 16. 13:16
 30/38 anonim ***** válasza:
#27 nem azt mondom, hogy te vagy a hibás.ez nem ilyen játék, hogy ki a hibás. ő sem tehet arról, hogy ennyit váltottál ki belőle és te sem. menj tovább! Elég a hisztiből!
2016. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!