Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyenesen megkérdezem, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenesen megkérdezem, ti kiröhögnétek azt ha ennyi idősen kiderülne, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok (lány) és még nem hozott össze az élet a "nagy Ő-vel", persze voltak randik, de egyikkel sem volt olyan, hogy hú neki engedek ebben a témában. Nem vagyok egy csúnya teremtés, inkább gátlásos. A lényeg, hogy az miatt aggódok ha esetleg találkozok valakivel akibe beleszeretek és kiderül kinevet vagy ilyesmi. Tök gáz ez a helyzet mi...?

2016. nov. 10. 16:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

[link]


22f

2016. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A szüzesség valamikor nagy erény volt. Nekem ma is jól esik. Soha nem lenne baj egy idősebb lány szüzessége!

Ajándéknak tekinteném!

2016. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Kedvesek vagytok! :)
2016. nov. 14. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!