Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyenesen megkérdezem, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenesen megkérdezem, ti kiröhögnétek azt ha ennyi idősen kiderülne, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok (lány) és még nem hozott össze az élet a "nagy Ő-vel", persze voltak randik, de egyikkel sem volt olyan, hogy hú neki engedek ebben a témában. Nem vagyok egy csúnya teremtés, inkább gátlásos. A lényeg, hogy az miatt aggódok ha esetleg találkozok valakivel akibe beleszeretek és kiderül kinevet vagy ilyesmi. Tök gáz ez a helyzet mi...?

2016. nov. 10. 16:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21évesen veszítettem el, de megbántam meg kelett volna várni a mostani páromat ő lett volna a tökéletes 23L
2016. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hupasztmek. :) De fura kérdés. Miért lenne már baj, ha szűz vagy még ennyi idősen? :O
2016. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem akarsz az maradni szólj ;-) ha úgy alakul hogy szimpatikusnak találsz,és megtisztelsz az elsővel,megoldjuk gyengéden,nyugodtan,figyelve egymásra.

Egyébként csatlakozom a valahányas válaszolóhoz,alapvetően egyáltalán nem gáz,de ezt a nagy Ő dolgot kár eröltetni és erre elpazarolni a fiatal éveid...

2016. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23 vagyok! Lennék újra szűz! :D
2016. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem téveszmében élsz!!!! Nagy ő? Kérdezd már meg bármelyik barátnődet azzal van 1 együtt akivel el veszítette? Talán 10% százaléka igende elenyésző.Nagyon kevés az aki évekig együtt van azzal aki elveszíti.Te leszel az atipikus csak akinek meg majd oda ado az meg majd át ver,és rá ébredsz semmi értelme nem volt várni a nagy őre mert olyan nincs!! A nagy ő nem a szerelemtől lesz az.Majd ha 5 év együtt lakás után azt mondod ő anagy ő akkor azt mondom hogy oké de ííígy.Az a nagy ő aki tud tolerálni.Te sem vagy tökéletes,és a párod sem lessz az,mint ahogy én sem meg senki sem.Mindannyiunkban van hiba.Kérdés ki mekkorát hibázik,és tolerálható e? Mesevilágban élsz,mihamarabb ébredj fel.
2016. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Akivel szeretitek igazán egymást, az nem fog kiröhögni, a többi meg ne érdekeljen. Aki mégis. Akivel szeretitek egymást, bizalmas viszony van, mindent megoszthattok, ő úgy fogad el, ahogy vagy. Ha emiatt kidob, vagy kicikiz, az eléggé szánalmas lenne a részéről.
2016. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik eddig válaszoltak, egy kicsit megnyugodtam! :)

Bocsánat lehet kicsit félreérthető voltam a nagy ő dologgal, - azért tettem idézőjelbe - úgy gondoltam, hogy nem találtam azt az embert akibe filmbe illően bele szerettem volna, és oda adtam volna magam.

A nem tudom hányas válaszoló aki meg még le is köpne pedig csak annyit, hogy inkább én sajnállak téged :)

2016. nov. 10. 19:36
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

Inkább olyan kérdéseket vet fel, hogy fogalmad sincs, mit keresel egy férfiban, vagy irreális elvárásaid vannak... és mindkettő elég rossz dolog. Ennek egyenes következménye az, hogy még szűz vagy, nyilván.


Én pl nem kezdenék ilyen lánnyal. Nem csak a tapasztalatlanság miatt, mert az jön magától... hanem a gátlásosság és a személyiség.


25/F

2016. nov. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 János Gilján ***** válasza:
A feleségem is 22 évesen vesztette el a szüzességét, semmi ciki nincs benne. Nem velem vesztette el, szülői hátráltató tényezők miatt nem tudott korábban bepasizni. 23 volt, amikor összejött velem, azóta 10 év telt el és boldog házasságban élünk...
2016. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Deflohelp ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2016. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!