Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ezt megbeszélni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ezt megbeszélni?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy sráccal. Holnapra megbeszéltünk egy filmnézést nála. (büntetésképpen...mivel Mamma mia a kedvencem, ő neki meg nem szimpi ez a film, így viccessel mondtam neki, hogy mivel rossz volt büntetésképpen meg kell néznie a filmet..) Ő bele ment és bizonyíték miatt együtt kell nézni (mondta ő)


De általában filmnézés egyenlő szexszel... Én viszont első talin nem szeretnék máris szexet. Most akkor ezt tisztáznom kéne vele? Hogy nálam nincs máris szex?

Vagy ciki?


2016. nov. 24. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Már miérr lenne ciki? Az lenne ciki, ha akkor nyögnéd be, amikor.már.össze bújva megy a mozizás.

2 felnőtt ember meg kell tudja beszélni a szexet.

2016. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mamma miával szórakoztunk...ezért lett filmnézés és nem séta...


Mamma mia miatt lett tali...mármint nem tali miatt beszéltünk meg filmet. (nem ez volt, hogy: - na legyen tali...mit csinálunk?...legyen filmnézés.)

2016. nov. 24. 17:51
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem kell mentegetőznöd, itt van jópár megkeseredett, frusztrált kis majom, akik abban élik ki magukat, hogy belekötnek a kérdezőkbe. x) Nem kell velük foglalkozni, bármit írsz, az úgyse lesz jó, csak további cs..szegetés lesz rá a válasz.

Továbbra is úgy gondolom, h érdemes előre jelezni a félreértések elkerülése végett. Tetszik, amit az egyik válaszoló írt, valami ilyesmit mondhatnál neki, hogy te arra a fajta filmnézésre gondoltál, ahol mindketten ruhában vagytok, és megy a film. :) Ez így "poénosabb", és nem olyan kínos-pirulós, mintha kimondanád, hogy nem szeretnél még szexelni (ami amúgy érthető).

Na hajrá, kellemes filmezést nektek! :)

2016. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor a srácnak dupla büntetés lesz! :D


Mamma mia...atya ég. Az ABBA-t szeretem, de az a film felér egy kiskanállal végrehajtott kasztrációval. :D

https://www.youtube.com/watch?v=AQKk1nkDa8U#t=1m46s

2016. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!