Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy olyan 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan 27 éves srácról, aki nem mer nőknél kezdeményezni, ezért emiatt még szűz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 15:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok nő, ugyanúgy 23F vagyok, mint te.

Csak bosszant, ha valaki így beszél.. Mások beszédéből megmondod, hogy mennyire nem érett, de a te "nekem van farkam kezdeményezni náluk" vagy a "Egy kis csőgatyás b*uzi gyerek" mondatod sem árulkodik épp túl.. érett gondolkodásról.

Általánosítás a nőkkel szemben, általánosítás más fiúkkal szemben, bunkó szövegekkel. Téged is lehet ám jellemezni, azt ne hidd.


"ne cseszegesse senki szerencsétlent" - mondod, ami tök jó, jószándékra utal, megörültem, hogy valaki a kérdésben leírt védelmére kel, plána a 6os válaszoló után... erre nem, csak mást cseszegetsz.. Jó ez? Nemár..


De ami a legjobban bosszant az az általánosítás, illetve hogy miután elutasított a csaj, lebutázod. Ha ismerted, tudhattad, hogy éretlen.

Értem én, hogy sért, hogy elutasított, ráadásul nem mentegetőzött, vagy magyarázkodott, de.. miért kéne? mert Te így gondolod helyesnek? Ő meg máshogy. Ettől nem feltétlen lesz valaki éretlen amúgy (de ezzel nem azt vonom kétségbe, hogy tényleg az lenne, bízom a tapasztalatodban, de nem ettől lesz éretlen)

2016. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Egy nőnél kezdeményeztem, de határozottan elutasított és azt hiszem egy életre elvette a kedvemet is.
2016. dec. 6. 17:47
 23/36 anonim ***** válasza:
13%

még nem esett szó arról mekkora don juan vagy a nőknél?

remélem nem egy olyat fogtam ki aki a gyakorin osztja az észt...

2016. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező

Gondolom nem mondok újat: internet

Ha élőben nem megy, ismerkedj neten. Ott nem szégyen az elutasítás, nem kell agyon udvariaskodni, ha nem tetszik, nem írsz. Nem kell izgulni, hogy jaj mit gondol rólad, vagy ilyesmi, mert ha nem akarod, soha nem fogod látni.

És valóban, ne ezzel a ténnyel indíts, egyrészt annyira nem fontos, másrészről.. hát.. weird:D

Gondolj arra a területre, amiben jó vagy. pl a szakmádra. Jó, ha nagy gamer vagy, a BarCrafton kívül nemigen jó szöveg az sem.. ha meg nagy gamer vagy, keress ilyen felületeket.

Ha otthon érzed magad egy témában, az magabiztosságot kölcsönöz. Ha nem tudsz kilépni a komfortzónádból, közelítsd a komfortzónádat a nőhöz:D


Vagy ha más nem, gondolj erre: 27 éves vagy, nem volt és nincs nőd. Van vesztenivalód? Mi lesz, ha elutasít? Mi lesz, ha nem tetszel enki? Semmi. Ha ki tudod mutatni azt, hogy nem félsz tőle, vagy az elutasításától, már jobb esélyeid vannak. Ahogy a 61%os, merj odamenni!:)



24es, ezt a don juanos dolgot nem értem:D

2016. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Hát van egy lány akivel már 1 éve beszélgetek, de vele csak barátok vagyunk és ő kezdeményezett nálam.Viszont soha nem találkoztunk és ahogy elnézem nem is fogunk.
2016. dec. 6. 18:33
 26/36 A kérdező kommentje:
Egyébként az internetes ismerkedés nálam sem működik, ahogy sokaknál sem.
2016. dec. 6. 18:36
 27/36 anonim ***** válasza:
Nem értem mirt lett törölve az életképtelen válaszom, amikor a kérdező minden megnyilvánulása ezt erősíti meg.
2016. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Felejtsétek el ezt az udvariasságot, mert ameddig udvarias vagy, addig csak barátnak vagy jó és punktum, tapasztalatból mondom. A nők megpróbálják félrevezetni a férfiakat, azzal a dumával hogy egy kedves aranyos udvarias fiú kell neki, bla bla bla, aztán közben pont az ellenkezőjét akarják, így tesztelnek bennünket férfiakat, ennek evolúciós okai vannak, van egy olyan mondás: Tíz nem, és egy igen, IGEN.
2016. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Sok fiú/férfi összekeveri az udvariasságot és az előzékenységet a papucssággal, a kedvességet és nyájasságot a tutyimutyisággal, illetve a határozottságot a bunkó, udvariatlan, nyers stílussal.


28as, igen, a lányok azt mondják, hogy egy kedves, jó fej srácot keresnek.. aztán összejönnek egy bunkóval.. mert a bunkó pasi határozottan viselkedik és nem rejti véka alá a véleményét.. míg az állítólagos "kedves, aranyos" srácok igazából tutyimutyik, nekik minden jó ami a lánynak jó, stb... vagyis képtelenek önmagukat képviselni

a lányok persze szenvednek a bunkók mellett, de a "kedves srácok" maximum gyakorin tudják képviselni a saját véleményüket.


Attól még lehetsz kedves, ha nemet mondasz egy lánynak. Attól még lehetsz előzékeny egy lánnyal szemben, ha nem lesed minden rezzenését és nem fekszel a lába elé. Attól még nem vagy bunkó, ha megmondod valamiről (rendesen, értelmesen) a véleményedet és az nem egyezik a lányéval. Sőt, ettől leszel olyan ember, akivel érdemes időt tölteni, mert nem úgy érzi az ember, hogy egy bólogatóskutyának beszél.


A "bunkó pasik" egy dolgot tudnak: önállóak. Önálló véleményük van, amit nem rendelnek más véleménye alá, és ki merik mondani. Ennyi már akkor is elég ahhoz, hogy az ember úgy érezze, hogy egy önálló lénnyel van dolga, ha ez a vélemény a "blöhhöhöhö fing" nál nem jut tovább.

Szart sem ér a kedvesség, ha csak úgy lóg a levegőben, és nincs hozzá önálló személyiség.

2016. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
36%

#29

Ja ez is csak a férfiak hibája. Szerinted aki nem egy tahó, annak nincs önálló véleménye. Gratulálok.

2016. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!