Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy olyan 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan 27 éves srácról, aki nem mer nőknél kezdeményezni, ezért emiatt még szűz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 15:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30, nem a nők törtek unalomra, hanem a férfiak feküdtek alájuk szolgaként... pedig a nők ég most is elvárják a legtöbb esetben a biztonságot nyujtó magabiztosságot és önállóságot.


Ha csak annyit szűrtél le a 29es kommentemből amit a 30asban írtál... akkor olvasd el még egyszer..kétszer..

2016. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Jujj, de kanos vagyok!

:D :D :D

2016. dec. 8. 13:22
 33/36 anonim ***** válasza:

#31

Elolvastam az a végletekben gondolkodó primitív általánosítást. Többször nem fogom. Avasd szentté ezeket a primitív állatokat. Gondolom te is azokra buksz.

Ja amúgy meg én is elvárom a nőtől az önállóságot mert nem az apja akarok lenni.

2016. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Általánosít a fene. És bukik rájuk a fene. A menyasszonyomnak nehéz lenne elmagyarázni.:D

Nem mindegyik kedves srác tutyimutyi, de a bunkó srácok nagyrésze határozott. Úgy nem lehet bunkónak lenni, hogy :te fsz... ja.. ha nem tetszik akkot mégsem":D

És ráadásul egy csomó fiú akivel itt az oldalon beszéltem és kedves, megértőnek mondta magát, és panaszolta, hogy emiatt nem talál nőt, elégordenáré stílusban nyilatkozott a nőkről. Nem kell sok, egy " a szép lányok úgyis buták" már jellemzi, érezhető, hogy csak akkor kedves, ha kifizetődő..... az meg nem kedvesség.... és ráadásul nőktől is sokszor hallottam, hogy nagyon szimpatikus neki XY srác, mert eghallgatja, tényleg kedves vele... de zavaró, hogy lemegy tacskóba érte... az nem jó, ha a fiúnak mindegy, csak jó véleménnyel legyen a lány... ha egy nő férfit keres, az férfi kell, hogy legyen, annak meg első is ert vonása a hatátozottság és az önálló érdekképviselet.


Nincs mindenhol így, ez nem általános szabály, de rengeteg ilyen fapasztalatom volt mindkét fél részéről. És ha egy férfival beszéltem, az tuti nem nazudik nekem, hiszen nem akar tőlem semmit, engem nem akar elkápráztatni, az igazi énjét mutatja..

2016. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

34

sok FAPasztalatod van mi? :D

2016. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

LOL, tényleg:D

Jólvanna, tabletről sokszor félregépelek.. csoda, hogy ékezetek hazsnálok!:D

2016. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!