Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, nem érdekes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, nem érdekes mennyire különbözik ebben a két nem? ( legalábbis az én belátásom szerint)

Figyelt kérdés

Szerintetek ugyé a jányok, akár jóval testesebb, inkább dagadt csávóval is együtt vannak, vagy éppen Vajna Timi és a Télapó esete,

De egy férfiről ezt nem tudnám elképzelni, hogy pénzért legyen egy hasonló kategóriájú nőt képzeljetek el mint fordítva a férfi oldalon, most nem arról beszélek h csak átlagos, vagy picit duci, hanem h tényleg, látszik , csak a pénzért, mert másért nem lehetne vele együtt lenni.

Én macisabb vagyok, de ezt én nem csinálnám xD

MI A VÉLEMÉNYETEK? 21.F



2016. dec. 22. 01:48
1 2
 1/17 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
"A fiúknak kukijuk van a lányoknak meg puncijuk."
2016. dec. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jó látni h te sem tudsz aludni xD ez a válasz pont olyan jó volt ide, amennyire szar ez a kérdés xD
2016. dec. 22. 02:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt nem illik általánosítani. egy lány vagy nő sincs egy pasival csak a pénzéért, az ilyen egyedeket más jelzővel kell illetni. és ugyan ilyet nem ismerek, de olyat igen, hogy egy 20 éves aránylag helyes csávó egy 70 éves gazdag nőcivel van. és megkérte a nő kezét! még nem házasodtak ugyan össze, de a csávó ugyan abban a helyzetben van, mint az ilyen p.csák. megkap mindent a nőtől, és biztos nem a ráncos melléért van vele.

csak ahogy gazdag egyedülálló nőből is kevesebb van, úgy pénzhajhász fiatal pasiból is.

2016. dec. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Van egy ismerősöm. Ő Love.hu-n szedett össze dagadt szőrös Jabba testű dromedár nőket. Pár hétig kefélte őket, cserébe ott lakott, pizzázott stb... a nők fizettek is néha neki, mert lejmolt játékgépezésre.

Kifejezetten jóképű arc volt, és sportos testalkat. Egyszerűen ezt az pitiáner szar szemét szar alja életmódot élte. Kövér ronda csajok nem zavarták, csak tudjon tápolni.


Lehet aztán kedvét lelte abban, hogy kis joystick vezérelt emelődarukkal hajtogatta el a hájlebernyegeket a puncogó elől. Majd felgyújtotta az építkezéseken használt 1000 Wattos stekklámpákat, hogy felmérje az Aggteleki cseppkőbarlang méretű muff bejáratát, kirepült egy komplett denevércsalád... beöltözve Hazmat biohazard ruhába, tripla karbamid-titánszál öntvényes kotonnal hatolt be a rút förmedvényes bozótba. Közben a hegy másik oldalán a monszter hörgő hangokkal adta tudtára barátunknak, hogy elérte a G pontot, ami egy amorf koleszterin rög a felső falon.


Innen már csak pár órányi izzasztó fűrészelés, és a hegyomlás megremegve prüszkölte ki az áttetsző squirt vizelettel együtt a szerencsétle srácot. Egy ilyen nő orgazmusa kb akkora méretű, mint egy átlag ikerszülés.


A fertőtlenítő fürdő után felfrissülve üthette be a Domino Pizza oldalán a 240 centis óriás baconos-sonkás-gombás-tarjás-nyolcsajtos óriáspizzát, amit a pizzafutárnak daruval kell beemelni a kú.rás helyszínére :D

2016. dec. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

aztarohadt te de beteg vagy:D

jaj lelkiismeret furdalásom van mert ezen most könnyesre röhögtem a szemem, pedig n nem ítélem a kövér nőtársaim.

de ez....behalok blogot kéne indítanod :D

2016. dec. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok aludni a karácsonyi izgalomban :D

Amúgy nekem sincs bajom a testessebb nőkkel. Viszont az emberi gyengeséggel igen. Ezek ellen lehet tenni, nagyon kemény munka, de megéri, mert 10-15-20 évvel rövidíti meg a háj az életet, ami már népbetegség. Szóval kifejezetten szexinek találom a kövér nőket a konditeremben izzadni. Ha látom, hogy szép arcuk van, és nem tágult ki 80x-osára a kültakarójuk, még akár le is szólítanám őket...s csak idő kérdése és tán egy hűséges Emily Ratajkowskivel járnék :D

2016. dec. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

átérzem. alig várom h kisüljön a utolsó adag nyamvadt mézeskalács.

amúgy azért, mert valakit nm túlsúlyosan szedsz fel, ugyan úgy lehet hűséges....

viszont egy duci lány, aki meg 0 önbecsüléssel rendelkezett, és végre sikerül magából szexbombát faragnia, lehet hogy annyira elszáll magától, hogy itt gyk-n háborítja fel a népet a szexkalandjaival

2016. dec. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Lehet. De nekem van egy fétisem. A fogszabályzós lányok.


Egyszerűen megveszek a vastól. Eszméletlen szexi az a félszeg kiborg mosoly, és tudom, hogy ez visszaveti rendesen az önbizalmat és a nagyképűséget. Az összes fogszabis lány ismerősöm egy tündér kedves teremtés, és miután levették a medvecsapdát, azután is ilyen kedvesek maradtak. Ebből indultam ki, hogy talán megtartják ezt a szerénységet. Sajnos mostanában mindig belefutok ezekebe a nagyképű és kiállhatatlan lányokba, emiatt már egy ideje nem volt barátnőm... de még nem adom fel :)


Innen érzem a mézeskalácsot :]

2016. dec. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Ja és még van egy vonzalmam, a protézises lányok. Van egy protézises modell, akinek robotlába van. Azt hiszem simán együtt tudnék élni ezzel a dologgal. Persze ha fűtést szerel a lábába. Éjjél összebújásnál kellemetlen tud lenni a metál érintés :)


Jó szakmai ártalom, részt veszek ezeknek a protéziseknek a kutatásában és remélem minél több sérült emberen tudunk segíteni. Főleg szexi fellábú lányokon :P


Najó szerintem lehet aludni kéne 😃

2016. dec. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Begörcsölök rajtad :D fura fétiseid vannak, de asszem egy vagy több szép lány nagyon megbánthatott...ahhoz nem kell alacsony önértékeléssel rendelkezni, hogy valaki kedves legyen, és ne legyen egy p.csa......tény hogy manapság sajna egyre ritkább az, hogy a szépség és a köcsögség ne járjon kéz a kézben...
2016. dec. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!