Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálok rosszul hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul hogy csak nyomi fiúk figyelnek fel rám?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 18:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell piszkálni azért mert lenyomizok valakit. Biztos nektek is volt már olyan, főleg lányoknál hogy udvarolt nektek egy srac és azt gondoltátok magatokban hogy:"Úristen, ezzel össze nem jövök, tök nyomi meg gáz. "

Mindenki nyomozott már le valakit, ha csak gondolatban is.

2017. jan. 2. 19:02
 12/25 A kérdező kommentje:
*nyomizott
2017. jan. 2. 19:03
 13/25 anonim ***** válasza:
Jó pasi vagyok, felfigyeltem rád !
2017. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

mert nyilván aki nem egy casanova és nem álmaid pasija az mind nyomi mi? :D


majd megtudod később ha felnősz, hogy nem gyerekjáték az élet.

2017. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%

Ejj, ezzel én is így vagyok kedves kérdező.

Én átlagos csajnak tartom magam, de még is az ilyen 40 éves emberek meg kissé csúnyácska fiuk (akikben tényleg semmi érdekes nincs, beszélgetni se lehetett velük :/ ) akarnak ismerkedni . Még ha hozzám hasonlóan is átlagosak lennének, az még ok is lenne :)


Ez van. Majd csak találunk vmi jó palit egyszer :D


(amúgy meg, ha a pasik is elvárhatják hogy jó csaj legyen nekik, akkor a csajok miért is ne tehetnék ezt?)


18/L

2017. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, végre egy sorstárs, puszikállak :D
2017. jan. 2. 19:33
 17/25 anonim ***** válasza:
89%
Írd már le ide légyszíves, hogy milyen az a számodra nyomi fiú? külsőre értem.
2017. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%
Mégis kinek képzeled magad, hogy másokat lenyomizol, pláne olyan dolgok miatt, amiről nem tehet? Az egész kis történetedben te vagy a legnagyobb nyomorult, hogy annyit sem.tudtál elérni,hogy valami általad istenített férfinek felhívd magadra a figyelmét.A 18 éves "sorstársaddal" együtt.
2017. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

Inkább örülnél neki, hogy valakinek ha másod nem is, legalább a tested tetszik. Itt gyakorin vannak emberek, akiknek 25 évesen sem volt párkapcsolatuk, te meg nyomizod azokat, akik szeretnének téged.

Persze nem szabad erőltetni, de normálisan küldd el őket, és ne a neten rinyálj, hogy milyen embereknek tetszel.

Lehet lepontozni, biztos a kérdező egy fullos csaj, hatlamas mellekkel, kerek fenékkel, és 6 R8-as Audi áll a garázsában.

16/F

2017. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
rossz társaságban mozogsz.
2017. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!