Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálok rosszul hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul hogy csak nyomi fiúk figyelnek fel rám?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 18:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19-es vagyok, 19 akart lenni, csak a swiftkey elcseszte, modik pls ne töröljétek ki.
2017. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
lányok, tapasztalt férfi segít nektek, hagyjátok a kisfiukat. itt a menő. :D a jenő
2017. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nyomi fiúk...ezt részleteznéd. Esetleg pár szót agadról is.
2017. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mi a baj a 40 esekkel ?
2017. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
91%

Drága gyermekem!

Nem tudom hány éves lehetsz, de annyira idős biztos nem vagy, hogy felfogd a mákszemnyi agyaddal, nincs olyan, hogy "nyomi fiú". Max. más személyiség. Nyilván nem mindenki szimpatikus de ettől meg nem nyomi.

Nem akarok következtetéseket levonni de ha te egy "átlagos lány" vagy akkor csöppet magasak az igényeid. Rengeteg ilyen lány kering a földön, akik azt hiszik, majd a filmből kiugrik a "menő és gazdag srác" és PONT veled akar majd összejönni.

Írták előttem is: Nyugodtan válogass de ciki lesz 25 évesen szűzen létezni :/

2017. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!