Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem izgulok fel és túl szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem izgulok fel és túl szűk vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátommal hónapja vagyunk együtt,eddig 2x próbálkoztunk,de túl szűk voltam és nem ment(nekem ez lenne az első,ő már több lánnyal is volt).

Előjátékot élvezem,de sosincs orgazmusom és ha már 2 ujjal bennem van az kicsit fáj.

Amúgy arra sem izgulok fel ha magamnak csinálom...mégis mi bajom?

Tényleg nagyon szeretem és kívánom Őt,de nem akar reagálni a testem. Teljesen kétségbe vagyok esve.



2017. jan. 4. 14:52
 1/9 A kérdező kommentje:
*3 hónapja.
2017. jan. 4. 14:53
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába volt már több lánnyal, ha nem ért a női testhez 😒...

Egyelőre ne akarjon ujjazni. Csak nyaljon, illetve csókolózás közben izgassa a melled, csiklód. Ha ez már jó lesz neked, elélvezel, akkor a nedves puncid kezdje ujjazni miközben nyal. Ha ez is kellemes lesz neked, csak akkor próblkozzon a farkával.

2017. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább technikai jellegű a kapcsolatotok és nem érzelmi alapon nyugszik. A nőknél a szex sokkal "intellektuálisabb", mélyebb érzelmi megalapozottság kell hozzá, mint férfiaknál.
2017. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A kettő összefügg, azért szűk, mert nem vagy felizgulva. Mondd a barátodnak, hogy igyekezzen jobban, elég szégyen, hogy nem tud felizgatni. Ha rendesen fel lennél izgulva, nem fájna annyira az ujjazás.
2017. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen kérdéseknél (illetve a válaszoknál) mindig fönnakadok egy kicsit. Én saját példából tudom (bár gondolom én eleve nem négy kerékkel futok) hogy a pasi szegény a feje tetejére is állhat ha valami pszichésen nem 100 a csajnál. Én pl simán elmegyek nyalással most már ujjazással is csikló izgatással mindig is remekül működött és mégsem nedvesedek vagy tágulok. És nem csak a párommal "magammal" sem működik a dolog. Na erre varrjon gombot valaki. Pedig már a hüvelyi orgazmus is megy egy aktus alatt akár többször is. Szóval nem az a gond hogy nem élvezem. Mégis az elején szenvedés a be tétel.

Persze ettől még lehet a pasi a béna ebben az esetben csak az azért gyanús ha saját magának sem élvezi a kérdező.

Egy valamit biztosan tudok. Ha nem tágulsz akkor szar lesz az első. Próbáld meg először magadnak megtalálni azokat a pontokat amik jók neked. Én például imádom a zuhanyrózsát. Ha megfelelő nyomással jön a víz és jól irányítod az valami csoda. Lehet nem válna be és még van ezer módszer csak azért hoztam fel ezt mert sokkal intenzívebb mintha kézzel szórakozol és közben nem kell rá koncentrálni sem csak tartani a zuhanyrózsát a megfelelő szögben és fantáziálhatsz vagy amit szoktál. Kevesebb a zavaró tényező.

Ha magadnak rájössz hol mi a jó egyrészt tudni fogod hova kell nyúlni másrészt a tested megtanulja hogy ez jó dolog.

2017. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Segíthetek?
2017. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha két ujjal"benned van"a párod,akkor annyira nem lehetsz szűk!

Az már több mint egy átlagos farok vastagság.

Ahogy írták korábban valószínűleg pszichés ok miatt nem tudsz ellazulni.Ha ez kizárható,akkor(és egyébként is)használjatok megfelelő síkosítót.

F40+

2017. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ha valakinek két ujja nagyobb mint egy átlagos farokvastagság az valószínűleg vagy genetikailag lapátkezű, vagy egész életében lapátolt, csákányozott stb... Azért a valószínűbb a kortól függően 3-4 ujjnyi. Persze nem egy sorba rendezve, hanem háromszögbe, négyszögbe.
2017. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5"

Teljesen igazad van. De mivel csak most kezdték talán nem kellene máris a feltehetőleg túlságosan intenzív vízsugarat ajánlani.persze van az az "érzéketlenség" amikor én is az ajánlom, vagy vibrit, de talán most még nem kell 😊 ellenben síkosítóval próbálkozhatna a kérdező, vagy te is 😊

2017. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!