Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szokott női prostituálthoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott női prostituálthoz járni? Ha szokott, akkor miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Soha nem mennek, nem fizetnek az elvezetert.

Peddig már régen volt kapcsolatom. :(

2017. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én néha szoktam. Nem mindig van ideje másra az embernek; recskázni meg néha már unalmas. Barátnő nem mindig van; buliba elmenni drágább, időígényesebb és számomra fárasztó (nems zeretem a zajt).Akarok egy jót dugni: megtehetem. Ráadásul néhány perverziómat is kiélhetem

22/F

2017. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Olyan 2-3 havonta elmegyek. Nem a szerelmi élet hiányát pótolom ezzel, de sokszor ad lelki feltöltődést is. Néhány esetben átéltem nagyon bensőséges szeretkezést és van pár lány, akivel "összebarátkoztam", néha felhívom őket csak úgy, hogy mi van velük, hogy vannak. Beszélgetünk kötetlenül stb.

Az egész rituálénak van egy különös varázsa számomra onnantól, hogy válogatok, felhívom, odamegyek, újra hívom, megadja a kapucsengőt, felmegyek tele várakozással, hogy vajon milyen lesz élőben külsőre, mennyire lesz nyitott, mennyire érezzük rögtön az összhangot stb. Van valami misztikus abban is, hogy idegen fürdőkben fürdök :)

2017. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Még nem voltam, de egyszer azért elmennék, hogy kipróbáljak néhány olyan dolgot, amit barátnő nem enged meg. A szex csak szex, ha spéci módon el akarok sülni, ahhoz nincs kedvem fél évet belefektetni egy olyan lányba, aki talán engedi, akkor már inkább egy hivatásos.


A baj, hogy elég válogatós vagyok, és a legtöbb aki hirdeti magát elég "furcsa". Találtam már néhány természetest, akik lehet nem a legszebbek, de szimpatikusoknak néznek, ki talán egyikkel.

A baj még, hogy voltam már lánnyal aki habár szép volt, semmi vonzót nem találtam benne a testén kívül és elég rossz élmény volt, semmit nem éreztem iránta. Nem tudom, hogy prostinál ilyen lenne e, de elég esélyes.

2017. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Evi egy-ket alkalommal megyek ket okbol. (Szerencses esetben egyszerre is teljesul)

- husz evvel legyen fiatalabb, tehat 19-22 eves (felszedtem mar ilyet buliban is, hosszutavon farasztoak... Ertsd: 4-5 ora)

- dughassam meg a szajat es elvezzek is oda.


Ennyi az egesz. Ha "csak" szexelni akarok az nem gond. Azt megoldom egy szimpla ismerkedessel vagy korabbi ismerkedesbol egy kellemes harmincas novel aki tudja mi a jo.

2017. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is jarnek,ha nem félnék hogy elkapok valamit.De ezen annyira nem tudok túllépni hogy ranyomna az együttlétre is a bélyegét .

Amúgy nagyszerű intézmény lenne!!! Gondold el, hogy olyan nőt választasz ki akire éppen vágysz!!!Követet sovanyat öreget fiatalt!!!

2017. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!