Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő mikor éli át először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mikor éli át először az orgazmust? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, ne haragudjatok lehet rossz témába raktam a kérdést csak siettem. Párommal lassan 2 hónapja hogy elkezdtük a szexuális életünket. Én szűz voltam ő már tapasztalt, de mindent jól csinált. :)

Sajnos nem tudunk minden nap találkozni, és pláne nem szeretkezni. Nagyon élvezzük az együtléteket, de lehet hogy még eddig nem mentem el. De ügye ez idővel változni fog? Még jobban össze kell szoknunk?! Élvezek mindent amit csinál, és sokszor úgy érzem közel járok hozzá. Viszont a gumifelhúzástól mindkettőnk kicsit "lelankad" nélküle sokkal jobb. Valaki hasonló helyzetben van, vagy tapasztalat? Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2017. febr. 5. 23:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. febr. 7. 21:58
 12/12 anonim ***** válasza:
84%
21 vagyok és még soha nem mentem el :(
2017. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!