Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szólnátok hozzá?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma történt meg velem... Tegnap beszélgettem (fiú) osztálytársammal fbn. Kért tőlem egy képet. Küldtem neki.És ma mondta, hogy kiverte a képemre a f@rkat.. Ti ilyen helyzetben mit tennetek? 😂😂
2017. febr. 14. 23:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
18/l
2017. febr. 14. 23:13
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen képet kapott? :D
2017. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Küldd el nekem is XD
2017. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Nos, először is nem küldtem volna neki olyan képet, mert könnyen rosszul jöhetek ki belőle. Például elterjeszti az osztályban, aztán jobb esetben mindenki arról fog beszélni, hogy mekkora rib... vagyok, rosszabb esetben eljut az igazgatóhoz és kirúgnak. Szóval nemhogy nem röhögnék, hanem elsüllyednék a szégyenemben. Sajnos (?) én ez a fajta vagyok.


Ha te viszont nem vagy hozzám hasonló, akkor mondhatod neki azt, hogy eljöhet és megnézheti élőben is, ha szeretné. Aztán majd jöhet a folytatása a történetnek.


23/F

2017. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

milyen jellegű volt a kép? :D


23F

2017. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4 ma nagyon aktív. :D


On: meglepődnék. De biztosan nem keltene semmilyen pozitív érzést, max. szégyent és undort...

2017. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amikor ezt mondta, fennhangon össze kellett volna hivnod erre az eseményre az összes többi csaj figyelmét. Ott nyilvánosan.
2017. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is észrevettem, hogy a kedves 23 éves férfi nagyon aktív ma, de nagyon jók a válaszai. :)
2017. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát... Megmondom őszintén nem azért írtam ki mert büszke vagyok,épp ellentkezőleg... (A szmájlit én sem értem h miért tettem oda)
2017. febr. 14. 23:32
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

<?xml version="1.0" standalone="yes"?>

<off>

Most tettem túl magam egy durva vizsgaidőszakon, szerencsére sikerrel, gondoltam, a pihenést kihasználom valami számomra hasznosnak tűnő dologgal. És ezt abban találtam meg, hogy segítek másoknak.

</off>


23/F

2017. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!