Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szólnátok hozzá?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma történt meg velem... Tegnap beszélgettem (fiú) osztálytársammal fbn. Kért tőlem egy képet. Küldtem neki.És ma mondta, hogy kiverte a képemre a f@rkat.. Ti ilyen helyzetben mit tennetek? 😂😂
2017. febr. 14. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Innen már illik pipázni a tagot. :D
2017. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, Utólag tudtam meg,.hogy gacebook profilomra 2 kollégám verte. Egészsegükre! ( nem volt xexuális kép

a 3 éves fiam volt az ölemben,rajtam egy snassz póló, halvány fingom nincs, mi volt ebben izgató)

2017. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Küldd már el nekem is azt a képet.. :D

Nem szoktam maszturbálni, de van, hogy szex közben nehézkes elmenni, hátha segít...Egyébként egy éjszakára is jöhetsz, ha cukiakép.... lol

Amúgy picit gáz a csávó, ne küldözgess ilyen nyomiknak képeket.. Konkrétan semmit.. ;)

20/f

2017. febr. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
elég sz*rul esne, de olyan hülye se volnék, hogy egy fiúnak képet küldök. úgyis tudnám, hogy ez lenne a sorsa a képemnek. valószínűleg nem igazán beszélnék vele többet...
2017. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!