Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ciki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ciki ha egy fiú 15-16-17+ évesen szűz, de ha lánynál ugyanez a helyzet, akkor gratulál neki mindenki, mintha legyőzte volna az MI-t GO-ban?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez most valami verseny? Ezt csak a fiúk gondolják cikinek, mert egymás közt nagyon nagy a szájuk. És egy 15 éves fiú vajon kivel vesztette el? A 40 éves matektanárnővel, vagy mi? Ah, dehogyis. Nem kell mindent elhinni a haveroknak.

Szerintem egyik nemnek sem kell ezt elsietni.

2017. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11:

Nagyon ritkán (10-ből 1-2 srácnál) előfordul hogy 14-15 évesen már tud saját magával egykorú barátnőt találni magának, de ez csak a legérettebbeknek/legtökösebbeknek/legmenőbb srácoknak sikerül.


Egy jó barátom is 14 évesen ismerkedett meg egy szintén 14 éves lánnyal egy koncerten és pár hónappal később lefeküdtek egymással. (Elsők voltak egymásnak) Ehhez képest mondom én meg 18 évesen egy 16 éves lánnyal csináltam először.


Amúgy nem haverokról beszélek, hanem olyan évtizedes jó barátokról, akikkel még most, több mint tíz év után is tartom a kapcsolatot és nagyon jóban vagyunk.


És nem verseny, egyszerűen csak már a férfiak 13-14 éves kortól kezdve rohadtul vágynak a szerelemre, fizikai intimitásra és szexre. Most is nagyon sokat kívánom a szexet, de emlékszem hogy kamaszként folyamatosan felrobbantam a vágytól és rengeteget maszturbáltam is. És pont abban az időszakban amikor ez megvan, a legtöbb srácnak nincs kivel kielégíteni ezeket a vágyakat.

2017. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!