Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom a testére hivatkozva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a testére hivatkozva nem akar gyereket szülni, ez később változhat, vagy örökké önző marad?

Figyelt kérdés

Nagyon csalódott vagyok! Volt egy komolyabb beszélgetésünk ahol közöltem vele, hogy ami engem illet szívesen lennék már apuka. Hát mit ne mondjak, épp az ellentéte lett a reakciója mint amit vártam. Fejemhez vágta, hogy azt hiszem ez így működik.. az senkit sem érdekel, hogy mi lesz vele, az ő testével, és hogyan fog kinézni szülés után, ráadás a "karrierje" is zátonyra futhat..

8 éve vagyunk együtt, ő 26 éves. Jól kijöttünk, aztán két éve elkezdett egy barátnőjével konditerembe járni, és többet foglalkozni az alakjával (addig is remekül nézett ki) úgy gondolom, mára már túlzásba is esik, minden nap edzeni jár, és gondolkodik rajta, hogy elinduljon valami versenyen, ami őrült diétákkal és teljes életmódváltással járna, arról nem beszélve, hogy ha olyan izmokat növesztene amiket látok erről a versenyről, akkor elnézést de számomra taszítóvá válna szexuális értelemben.

Nos eddig tényleg gyereket szerettem volna tőle, viszont ezen a reakción nagyon meglepődtem és el is keseredtem kissé.

Nők, véleményetek szerint változhat a hozzáállása, vagy örökké ilyen marad?

Egy ilyen mentalitású nő mellett nem szeretném leélni az életem, tehát ha úgy van kimondom, hogy vége, bármit is érzek iránta.


2017. ápr. 25. 18:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
minden nőnek egyéni joga rendelkezni a saját teste felett. ha ő nem akar gyereket, nem is lesz neki. megértem a barátnőd. abszolút. és ez nem önzőség. jog.
2017. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!