Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom a testére hivatkozva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a testére hivatkozva nem akar gyereket szülni, ez később változhat, vagy örökké önző marad?

Figyelt kérdés

Nagyon csalódott vagyok! Volt egy komolyabb beszélgetésünk ahol közöltem vele, hogy ami engem illet szívesen lennék már apuka. Hát mit ne mondjak, épp az ellentéte lett a reakciója mint amit vártam. Fejemhez vágta, hogy azt hiszem ez így működik.. az senkit sem érdekel, hogy mi lesz vele, az ő testével, és hogyan fog kinézni szülés után, ráadás a "karrierje" is zátonyra futhat..

8 éve vagyunk együtt, ő 26 éves. Jól kijöttünk, aztán két éve elkezdett egy barátnőjével konditerembe járni, és többet foglalkozni az alakjával (addig is remekül nézett ki) úgy gondolom, mára már túlzásba is esik, minden nap edzeni jár, és gondolkodik rajta, hogy elinduljon valami versenyen, ami őrült diétákkal és teljes életmódváltással járna, arról nem beszélve, hogy ha olyan izmokat növesztene amiket látok erről a versenyről, akkor elnézést de számomra taszítóvá válna szexuális értelemben.

Nos eddig tényleg gyereket szerettem volna tőle, viszont ezen a reakción nagyon meglepődtem és el is keseredtem kissé.

Nők, véleményetek szerint változhat a hozzáállása, vagy örökké ilyen marad?

Egy ilyen mentalitású nő mellett nem szeretném leélni az életem, tehát ha úgy van kimondom, hogy vége, bármit is érzek iránta.


2017. ápr. 25. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,ne álszenteskedj már!

A pasiknak "ribi" kell,utána meg majd megkapja a férjétől,hogy elhagyta magát,meg majd beújít egy új nőt.


Nem alaptalanok a félelmek a testképpel kapcsolatosan..

2017. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban a nő döntése. Az ő teste az ő élete és a ő jövője. Tök mindegy hogy mi a nagy feladata a társadalom szempontjából. Azért mert nőnek született valami és máshogy dönt mint a többség akkor is az az ő döntése és más embernek ezt tiszteletben kell tartanija.

37f

2017. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem mégy vele semmire, szerintem keress egy normálisat aki nem csak mutogatni akarja magát
2017. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy az ő teste meg az ő döntése. Viszont az is alapvető, hogy az emberek utódokat szeretnének. Ez az evolúció. Ha ő nem akarja, nincs joga tőled elvenni ezt a lehetőséget. Akkor sajnos tudomásul kell vennie neki is, hogy másik nővel fogsz családot alapítani.
2017. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

2 külön dolgot szeretnétek és ennek hosszú távon nem lesz jó vége, és már el is kezdődött. Egy kapcsolatnak nem ezen kellene múlnia. Akkor is sok gond adódik, ha mindketten akarjátok és megszületik vagy megszületnek a gyerekek, de ha már az eleje sem stimmel, akkor bocsánat, de kár a gőzért. Építse a saját testét és legyen elégedett önmagával.


Egy 3 gyermekes családapa véleménye

2017. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy vitát generált, igazán nem ez volt a kérdéssel a célom.

Természetesen tiszteletben tartom ezt, valóban az ő teste.

Másra vágyom, családra, gyerekekre és egy feleségre aki anyuka. Ami azt illeti a saját gyerekem szeretném nevelni nem más "elhagyott" csemetéjét.(nem sértésnek szánom ezt a mondatot.)

2017. ápr. 25. 20:36
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem valószínű, hogy ez a közel jövőben változna, ha mégis valahogy kompromisszumot kötne és bevállalná, ha később bármi nem az elképzelései szerint alakulna, gyereken csattana minden...
2017. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Van rá esély hogy változik:

vagy saját akaratából (ez rendben van) de ha:

-Azért mert fél hogy elveszít téged

-Azért mert szülők számon kérik hogy hol az unoka?

-Azért mert minden nő ismerős szájat tátva kérdezi, hogy neked miért nincs még gyereked?!?! Köztük azok akik hasonló helyzetben voltak és titkon magukban megbánták

-Azért mert a nőgyógyász megvetően kérdezi, maga még nem szült?


Szóval ilyenek miatt sokan megváltoztatják a döntésüket, de kérdés hogy ez jobb lesz -e neki.

2017. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül önző.

Mondjuk ti már kb épp elég ideje vagytok együtt ahhoz, hogy (az én mércém szerint) belevághattok, ha szeretnétek a babaprojektbe.

De mi van akkor, ha ezzel csak elfed egy rakás más dolgot, ami miatt nem akar még gyereket? Gondolok itt ilyenekre:

- Nincs saját ház, saját autó (albérletbe én se szülnék, autó nélkül szintúgy)

- Nincs biztos félretett, elegendő spórolt pénze/pénzetek

- Nem érzi magát készen az anyaságra (21 vagyok, a hátam is borsódzik, ha arra gondolok, hogy 27-28 éves korom előtt szüljek)

- Nem szereti a gyerekeket

- Félti a munkahelyét ( gondolj csak bele, nőként sokkal nehezebb normális munkát találni, mert pont a gyerek miatt nem nagyon akarnak nőket alkalmazni - vagy nem szült és fog, és akkor is fizetni kell neki valamennyit, vagy mert már van gyereke és az lesz a fontosabb nem a munka, stb)


Csomó-csomó hasonló indok van, hogy miért nem akar gyereket. Egyébként, a testét szépen helyre tudja hozni, főleg ha ennyire törődik vele, vannak a terhesség alatt is végezhető gyakorlatok, utána meg még mindig vissza tudja formálni a testét....


Azt is el tudom képzelni, hogy belenevelték, hogy felesleges szülni, ne szülj stb. Nem csak a szülj minél előbb nézet van, meg az akaratoskodó nagyijelöltek (bár ez a gyakoribb), hanem bizony vannak olyanok akik az ellenkezőjét sulykolják a nőkbe kiskoruktól kezdve.


Attól pedig nem önző egy nő, ha eltér az elképzelése a falvédőre hímzettektől. Mindenkinek a maga döntése, hogy akar-e gyereket...


Mi csak tippelgetni tudunk. Egyszerűbb, ha normálisan leülsz vele, megkérdezed, hogy tervez-e gyereket, ha igen, mikor, ha nem, akkor mitől fél? Ez egy olyan téma, amit ennyi idősen, ilyen hosszú idejű kapcsolatban értelmesen meg kell tudni beszélni.

Amennyiben nem akar gyereket, akkor óvatosan szakíts, mert ha úgy esik le neki, hogy vagy gyerek vagy elmész, abból jó nem sül ki, főleg ha lobbanékonyabb. Az meg senkinek nem jó, ha csak azért szül, mert így maradsz mellette, a gyereken fog csattanni, hidd el.


21N

2017. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%
Önző? Az ő teste, az ő karrierje, az ő élete. Ha 5-15 év múlva elváltok, akkor meg nevelheti egyedül a gyerekeiteket. Egy fizetésből, ha egyáltalán alkalmazzák, lesznek még kapcsolatai, összeköttetései, és nem lesz megbélyegezve, hogy ő a fáradt, leharcolt anyuka, akinek sír a gyereke, idegesít másokat, miért nem dolgozik inkább, hogy hasznos tagja legyen a társadalomnak. Te ezt bevállalnád? Meg már megbocsáss, de ha annyira gyereket akarnál, nem lenne az örökbefogadás sem kizárva. Nem lehet, hogy te is önző vagy?
2017. ápr. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!