Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a párom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a párom, hogy úgy d*gjon meg mint egy rossz k*vát?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek vagyunk, ő egy igazán gyengéd férfi, nekem ő a tökéletes. Viszont ő szeretkezni szeret velem. Azt mondta annyira édes vagyok és gyengéd finom, hogy nem tud velem máshogy bánni. Maximum néha egy kicsit erősebben csinálja, de ennyi. Én már sokszor mondtam, hogy így szeretnék vele lenni (én igazából legtöbbször így szeretem a szexet), de általában más lett a vége, gyengéd szeretkezés, még ha a fejem tetejére állok akkor is.

Nagyon szeretem őt, már mindent bevetettem, beszélhetek mocskosan, öltözhetek kihívóan, csábíthatom, sosem az a vége, ahogy a kérdésben írtam.

Mégis mit tegyek? Hogy vegyem rá? Köszi a válaszokat :)



2017. máj. 11. 00:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Előre kérd, hogy fizessen.
2017. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
add el a gitárját a megkérdezése nélkül
2017. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem tudtok normális választ adni? Nagyon unatkozhattok.
2017. máj. 11. 01:07
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy helyzet kérdező, hogy senkit nem fogsz tudni akarata ellenére megváltoztatni. Ha nem akarja és nem élvezi, soha nem fogja bármennyire is szeret.

A legtöbb amit tehetsz, hogy leülsz vele beszélgetni erről és halál komolyan, higgadt hangnemben elmondod, hogy ez neked fontos és te így élvezed a szexet, ha a fejed tetejére állsz akkor is ilyen vagy, nincs mit tenni.

Mert ezek szerint a jelzések és rövid utalgatások kevesek voltak, hogy komolyan vegye ezt a vágyad.

A legjobb valami kompromisszumos megoldás lenne, hogy egyik alkalommal r**ancává tesz, máskor szeretkezés. Így mindketten boldogok lehettek.

2017. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Adjál neki egy 10/10es szopást, utána átgondolja a dolgokat ,)
2017. máj. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%

Q.rvás ruha (combfix, mellkiemeő, zsinór tanga például) részederől, sz.pás (erotikus nézéssel). Ha elmegy, fogadd a szádba (nyeld le), utána utasítsd, hogy tegyen magáévá, popsiverés, kemény dugás tétre, helyre, befutóra.

Ha ebből sem ért, akkor vele nagy valószínűséggel sohasem lesz vad szex.

2017. máj. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Csak elöbb utóbb meg ne csald, mert egy olyanra vágysz aki izomból alád ver, hogy szétszakadsz:)
2017. máj. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hàt érdekes,mert ennek valahogy psztonosen kéne történnie.Hogy egymàsra vagytok hangolodva és tudjatok mit akar a màsik es azt is teszitek.

De esetleg próbàld ki hogy alaposan felizgatod azutàn hanyagolod,kéreted magad. Legyél vele erőszakosabb,vadabb hàtha viszonozza.Vagy kötözd ki,jol izgasd fel,aztàn hagyd abba a legjobb résznél és mint aki jol vegezte dolgat,engedd szabadon.

Egyik pasim akkor durvult be igy mikor azt hitte hogy megcsaltam.De ezt a trukkot nem javaslom.Mondjuk en nem is ilyen cellal csinaltam...

2017. máj. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Tompadúr ***** válasza:
100%

Jobb módszer nincs. Mondd meg neki az őszintét. Komolyan. Ez az alapja a jó kapcsolatnak, a kommunikáció. Nem ciki, nem űzöd el na parázz. De nem állja meg a helyét az, hogy te nem kapod meg azt amire vágysz.

26/F

2017. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%

Nincs tökéletes, csak éppen az aki veled van, az pont az.

Látnia kéne rajtad, hogy mi a jó, mi kell neked szex közben.

Lehet hogy nem nőként tekint rád.

2017. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!