Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a párom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a párom, hogy úgy d*gjon meg mint egy rossz k*vát?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek vagyunk, ő egy igazán gyengéd férfi, nekem ő a tökéletes. Viszont ő szeretkezni szeret velem. Azt mondta annyira édes vagyok és gyengéd finom, hogy nem tud velem máshogy bánni. Maximum néha egy kicsit erősebben csinálja, de ennyi. Én már sokszor mondtam, hogy így szeretnék vele lenni (én igazából legtöbbször így szeretem a szexet), de általában más lett a vége, gyengéd szeretkezés, még ha a fejem tetejére állok akkor is.

Nagyon szeretem őt, már mindent bevetettem, beszélhetek mocskosan, öltözhetek kihívóan, csábíthatom, sosem az a vége, ahogy a kérdésben írtam.

Mégis mit tegyek? Hogy vegyem rá? Köszi a válaszokat :)



2017. máj. 11. 00:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyban a nőt kielégíteni kell. Az élet terén tisztelni. Már aki méltó erre.
2017. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
37%

Besz*rás, ilyen is van? Küzdő sportot ajánlok neked. Például Kyokushin karate, vagy Baranta. Na ott nem finomkodnak. Megadnák a testednek és a lelkednek azt a keménységet amire vágysz, mint-egy előjáték. A barátodat is vihetnéd az edzésre, hogy szívósabbá kitartóbbá és keményebbé váljon.


Ha nekem azt mondaná a párom, hogy úgy d*gjam meg, mint egy rossz k*vát, abból nem érteném meg mit akar, hiszen sosem dugtam még k*vát. Se jót se rosszat.


Én például begerjedek attól a gondolattól, hogy megkínoznak, vagy a golyóimat megszorongatják, de a valóság mégis más. Amikor a párom egyszer keményebben megszorongatta, az nem volt boldogság, egy hétig fájt. Ezt még nekünk is gyakorolni kell, feszegetni a határokat húsz év házassággal a hátunk mögött.


Én is azt javaslom, hogy egyszerű és érthető utasításokat adj a párodnak.:

- csapj a fenekemre...erősebben...csattanjon...nembaj ha fáj...szeretem ha csíp és éget mint a Tabasco... ez a szex sava-borsa, erős paprikája, és én most csípősre vágyom. Nem kicsit, nagyon.

- gyorsabban...mélyebbre...még gyorsabban...ne hagyd abba... még... még... erősebben... keményebben... kefélj meg úgy mit egy vadállat, mint egy megkergült nyúl, ne félj nem fogok elkopni mint egy rongyszőnyeg, ne kímélj... még... még

- kapaszkodj a hajamba, húzd mintha egy száguldó vonat tetején a szél tépné szét... mintha egy tornádó cibálná, érezzem hogy itt vagy nekem, hogy tombol benned az nyers erő, hogy fűt a szenvedély és a csillapíthatatlan vad ösztön törjön belőled elő.


Így képzeled, kedves kérdező?


Kipróbálom a páromon, kíváncsi vagyok a hatásra, kár hogy nem lehet hangoskodni, a gyerek megijednének.

2017. máj. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Ne karatét vagy barantát ajánlj neki... Ha el akarja magát láb alól tetetni, arra ott a systema vagy a krav maga.
2017. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#22 igy gondolom. Mar mindenfelet mondtam ki. De beletorodok h ő ilyen :)
2017. máj. 12. 11:18
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy ötlet: szabj időkorlátot. Találj ki valamit, hogy miért nincs csak 15 percetek, de neked most, azonnal...

Akkor nem marad ideje a finomkodásra.

2017. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Még mondig jobb ez a felállás mint fordítva. Hogy ó vadul akarja te lágyan. Na azt a kapcsolatot nen tudnák megmenteni!
ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!