Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti, miért nem mertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti, miért nem mertek megszólítani egy nőt, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én, egyrészt ronda vagyok, másrészt, fogalmam sincs mit lehetne mondani, beszélgetni velük. 31F
2017. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És,ilyenkor egy nő mit tehet?
2017. máj. 16. 19:17
 3/21 anonim ***** válasza:
Legfőképpen azért, mert a lánynak ha nem tetszel meg az első pillanatban, mielőtt még kinyitnád a szád, akkor rögtön "van barátja". Persze ezt is le lehet reagálni, de a többség már itt megakad és ezt mi nagyon nem szeretjük.
2017. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De mi is gondolhatjuk ezt,hogy nős/foglalt a pasi.
2017. máj. 16. 19:19
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
Benne van az emberben a gondolat - eddig tapasztaltak alapján - hogy egy önnlégült számító ribi és ocsmàny mód alázva elküld a francba , amiert a Szia és egy mosoly helyett nem egy Bentley Cabrio kulcsait adntam Neki...
2017. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A közelmúltban érintett téged egy ilyen helyzet, hogy nem mert egy pasi nálad próbálkozni?
2017. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
jó kérdés. pedig az élőben való ismerkedés sokkal természetesebb minta sok netes fazság, tinderkével az élen.
2017. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6 igen
2017. máj. 16. 19:25
 9/21 anonim ***** válasza:

1. Nem minden pasi magabiztos hiába látszik annak.(én pl kemény vagyok, de mivel kövér is így nem igen szólíok le lányokat)

2. Ha 1 lány megtetszik a legtöbb férfi elkezd gondolkodni mit és hogy csináljon és mire oda jut, hogy elinduljon a kiszemelthez felmerülnek azon kérdések: Van-e barátja, tetszem-e neki és ugye nem csak 1 pénzésehes...

3. Rengeteg férfi jobban szereti ha nő kezdeményez mert akkor biztosabb lehet a dologban.

2017. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De akkor meg ribinek tartjátok,ha ő kezdeményez.
2017. máj. 16. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!