Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti, miért nem mertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti, miért nem mertek megszólítani egy nőt, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Én legalábbis nem tartok egy lányt sem azért ribinek, mert kezdeményez, pedig volt már rá sok példa.

Inkább azt gondolom, hogy bejövök neki.:D

2017. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
És,hogy kezdeményezzen?
2017. máj. 16. 19:38
 13/21 anonim ***** válasza:
Gondolom jeleket adtál neki.
2017. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13 nem
2017. máj. 16. 19:41
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor vagy az lehet, hogy te nem jössz be neki, vagy az hogy nem biztos abban, hogy te vevő lennél az ő közeledésére, ezért nem szeretne pofára esni. Szerintem az első lépés, ha finoman célzol rá(persze nem szóban),hogy bejön neked, abból láthatod hogy mi is a szitu.


Amúgy hány évesek vagytok?

2017. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én meg merem szolitani:)
2017. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagyok mint a bűn és nincs szükségem még egy elutasításra, kaptam már eleget, köszönöm, már nem kérek!
2017. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz, ha rendesen odamegy hozzá ahogy mondjuk ő várná a pasit (nem a segfej goromba típusra gondolok, hanem arra a kis cuki édibédi habosbabos.. tudod a lányos lányokra XD) akkor nem ribinek nézi hanem lánynak/nőnek kinek mi. Én imádom ha 1 lány kimutatja, hogy lány (és most nem arra gondolok h dekoltázs ki miniszoknya fel popó ki)
2017. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mert félek dolgoktól. Akár attól, hogy nem lenne jó neki, amit szexuálisan velem lehet, vagy épp attól, hogy belém szeretne és én meg mégsem. Ilyesmi.
2017. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mert attól félek, hogy el fog utasítani, mert esetleg félreértem a helyzetet

Annyiszor futottam már bele abba, hogy a kiszemelt lány vigyorog rám, érdeklődik irántam, bókol, szinte már flörtöl, aztán pár hét/hónap múlva látom, hogy barátja van. Ja, hát akkor ő nem is akart semmit...

2017. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!