Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti, miért nem mertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti, miért nem mertek megszólítani egy nőt, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 19:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt tetszhet nekem bármennyire idegen nő, sosem fogom leszólítani. Egyszerűen NEM. Az nem én vagyok. Semmi jó nem sült még belőle ki.

Másrészt viszont én senkit nem tartok "ribinek", ha kezdeményez. Viszont az egész ilyen fajta felfogás, amiből ez a feltételezés ered, végtelenül irritál, majdhogynem a plafonon vagyok az ilyen hülyeségtől. Órákig fejtegethetném, hogy miért, de a lényeg, hogy aki szerint ez a férfiak dolga és a nők csak jeleket küldhetnek, mint az indiánok a füstjeleiket, a férfi dolga meg ezt dekódolni, nos az részemről elmehet melegebb éghajlatra, mert szerintem minimum idióta és képtelen önálló gondolkodásra.

2017. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!