Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem szarul magam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem szarul magam a testem miatt?

Figyelt kérdés

Közel 100 kiló vagyok és 175magas nő.

Úgy érzem ez a kategória tényleg nem fér bele senki "ėtrendjėbe" a próbálj meg fogyni dolgot is értem ha valaki ezt írja de mitől ne maradhatnėk ilyen? Tényleg sokkal kevesebben néznek rám így a férfiak és egy vékony nő tényleg előnybe van velem szemben?

Jó lenne ha eltudnam fogadni magam és lenne aki így szeretne dagin ahogy vagyok és úgy, hogy szeretek enni szexelni meg minden másra képes vagyok amire más ember de a megfelelési kényszer miatt nem érzem jól így magam....


2017. jún. 13. 19:14
1 2
 1/15 Ramone ***** válasza:
65%

Két dologban biztos vagyok mégpedig abban hogy van olyan pasi akinek tetszel így még ismerős körben is tudok ilyet mondani nem egyet nem kettőt

A másik hogy nekem nem jön be :) én az arany középutat preferálom hogy ne legyen bulèmiás p*csa de ne is legyen nagyobb ruhamèrete mint nekem

2017. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100 kg sokféle lehet. Nekem egy nagydarab izmos kigyúrt nő nagyon bejönne. Akivel lehet birkózni és kevés esélyem van ellene. Hajts rá: ha vékonyabb nem leszel, légy fitt, izmos. Nekem bejön.
2017. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Mitől híztál így el? Hormonproblémád van, vagy zabálsz, mint egy disznó? Ha utóbbi, akkor mozogj, kevesebb chips-cola és EmSzíDonalds. Ha előbbi, sürgősen endokrinológiára menj el!
2017. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Elfogadnálak.
2017. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy tényleg, próbállak megérteni, de nem tudom mit vársz.

Írjuk és mondjuk azt, hogy figyelj. Jogos hogy így érzel. Ez a társadalom hibája, hogy most nem szexi az alakod. És hogy fenébe az egészségideállal, mindenki éljen így ahogy te?

És hogy a fene vigye el a ffiakat, hogy csak a csinos nőkre buknak? Akik adnak magukra, és figyelnek az alakjukra? Akiket át tudnak karolni/ölelni. Jó velük szexelni, és nem remeg az egész test mint egy kocsonya? Nekik nem egy egész napos körűt venni egy egyszerű nadrágot?


Vagy mondjad, és esküszöm én szóról szóra ezt fogom neked ide írni.

2017. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elsődsorban magadat fogadd el, vagy ha fogyni is akarsz akkor magadért és esetleg az egészségedért tedd, ne egy pasi kedvéért. Egy jó kisugárzás többet jelent legalábbis nekem, mint néhány felesleges kiló. Barátnőm is 165 cm magas és 80-85 kg saccolnám, de tojok rá, nekem akkor is ő kell, megfogott a személyiségével. Jó mondogatja hogy le akar dobni egy 30 kilót, mondtam neki csak akkor ha neked lesz jobb miattam nem kell, én igy is imádom és megveszek érte, pedig anno nem igen vonzott a ducibb csajok és szerintem ha nem ismertem volna meg mielőtt beleszeretek elmentem volna mellette az utcám. Szóval ne aggodj nem minden csak a kinézet :) 26/f
2017. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát, ahhoz nagyon jó személyiség kell.

Szokás mondani, hogy a külső megfog, a belső megtart.

Járnék veled, bár nagyon nem vagy az esetem. A vékony lányokra bukom. De a szerelem nem ismer határt :)

De ahogy nézem a válaszaid, inkább ez a megunt, támadó alkat vagy már. Ezen sztem változtass.

2017. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, h valóban több ffi bukik az átlagos testalkatú nőkre, mint a dundibbakra. De itt a gyiken is olvasni olyanokat, h a kövérebb nők vonzzák, úgyhogy van remény.

Bár én is átlagos vagyok, de voltam 20 kg-al több is, és mióta lefogytam, sokkal több pasi fordul utánam, és jobban is érzem magam a bőrömben.

De neked nem kell így csinálnod, viszont csak nem jó neked most, mert hiányzik egy ffi az életedből. Ez a 22-es csapdája, mert valójában te így jól ellennél, ha lenne pasid, de ha meg lefogysz, azért lesz veled a pasi, mert csinosabb lettél.

Az egészséged miatt sem gondolkodtál el a fogyáson?

Nem kell rohamosan, én 2 év alatt fogytam le, és csak a vacsira figyeltem oda, sok zöldséget ettem és nem nasiztam.

Akárhogy is döntesz, én drukkolok ☺

2017. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el mozogni és foglalkozni magaddal,mert komoly problémáid is lehetnek ha tovább hízol
2017. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

" egy vékony nő tényleg előnybe van velem szemben? "


Ne haragudj meg, de igen. Írom ezt 100+ kilós 180 centis fiúként. Szerinted egy 80 kilós 180 centis fiú nincs velem szemben előnyben? Még szép hogy igen!


Illetve már nem vagyok 100 kiló, mivel odafigyelek az étrendemre, és mozgok is, és egyre kisebb nadrágokat hordok (mérlegem nincs sajnos). Egyből találtam is olyan lányokat (ráadásul nem is "jobb a semminél" kinézetűeket, hanem csinosakat), akik randiznak / randiznának velem.

2017. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!