Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem szarul magam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem szarul magam a testem miatt?

Figyelt kérdés

Közel 100 kiló vagyok és 175magas nő.

Úgy érzem ez a kategória tényleg nem fér bele senki "ėtrendjėbe" a próbálj meg fogyni dolgot is értem ha valaki ezt írja de mitől ne maradhatnėk ilyen? Tényleg sokkal kevesebben néznek rám így a férfiak és egy vékony nő tényleg előnybe van velem szemben?

Jó lenne ha eltudnam fogadni magam és lenne aki így szeretne dagin ahogy vagyok és úgy, hogy szeretek enni szexelni meg minden másra képes vagyok amire más ember de a megfelelési kényszer miatt nem érzem jól így magam....


2017. jún. 13. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: neked tetszene egy 180 magas, 130 kilós fickó?
2017. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Tényleg sokkal kevesebben néznek rám így a férfiak és egy vékony nő tényleg előnybe van velem szemben?"


Nézd, ha ezt még nem is érezted a bőrödön, akkor vagy tegnapró mára virradó éjjel lettél 50-ről 100 kila, vagy ez egy kamukérdés.

2017. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Egyemmeg, h töröltette a hozzászólásokat

Gratulálok, te is az a dagadt kis senki vagy, akinek fáj már a nemiélet hiánya, és nem tudja elviselni igazából mások véleményét.

Sok sikert az élethez röfi :D

2017. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia talán nem is azzal van a probléma, hogy tetszel e valakinek majd, hanem, hogy nem leszel mindig fiatal és hatalmas problémáid lesznek a súlyfeleslegtől. Csak kérdezem tudod e mennyi az ideális BMI-d kilogrammba? Nem elfogadni kell magad hanem változtatni a helyzeten, nem beszélve arról ha valaha megtalálod a párod és terhes leszel majd. Nem bántásból meg ilyenek, de 100 kilósnak nagyon senkinek nem kéne lenni esetleg egy 210cm férfinek.

32/F

2017. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Őszintén azért nem foglalkozok a túlsúlyos lányokkal (nem arról beszélek ha valaki betegség miatt nem tud lefogyni) mert zavar, hogy nincs igénye arra hogy a saját teste egészséges legyen és ez egy alap dolog lenne, a túlsúly veszélyes az egészségre ahogy pl a dohányzás is.
2017. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!