Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeptember óta szingli vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember óta szingli vagyok és azóta nem szexeltem, már nem bírom tovább, mégis mihez kezdjek? L/26

Figyelt kérdés

nagyon hosszu nagyon komoly kapcsolatomnak lett vege szeptemberben. Az elso par honapban siman megvoltam szex nelkul, sot pasi nelkul is... viszont mostanra mar megorulok. Lett volna lehetosegem ket hete szexelni valakivel, de mikor mar majdnem elkezdtem oralisan kielegiteni benyogte, hogy baratnoje van.... szoval ott hagytam a francba... velem senki nem fogja megcsalni a baratnojet..!

Onkielegitek mar napi 3x kb. De talan ettol mèg rosszabb is... sose gondoltam volna hogy igy meg fog viselni szimplan a fizikai resze a szinglisegnek... mit csinaljak?? menjek el bulizni csak azert hogy valaki megfektessen? Hat mar hogy nezne az ki...😭



2017. júl. 21. 15:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Írj, ha van kedved kibeszélni
2017. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel a privát üzenetek áradatára. :D
2017. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
igen, sajnos ebbe nem gondoltam bele... elso kerdesem ebben a kategoriaban itt gyakorin :D ahhhh
2017. júl. 21. 15:34
 4/32 anonim ***** válasza:
Ha szeretnel, irj, szivesen ismerkednek :)
2017. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki akkor egy lánynak nem nehéz szexhez jutni,nekünk fiúknak sokkal jobban kell küzdenünk.19/F
2017. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Aki ramkuld egy privat uzenetet , az legyen akkor màr annyira tökös, hogy az arcarol kuld... hatha megtalal a szerelem itt gyakorin... na jo , ha nem is a szerelem, de legalabb valaki aki csillapitani tudja a hormonjaimat:D
2017. júl. 21. 15:38
 7/32 anonim ***** válasza:
Rengeteg privátot fogsz kapni, úgyhogy szerintem hamarosan megoldódik :-)
2017. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem Te gy unatkozó fiú vagy.
2017. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ismerkedj bárhol. Nekem 1,5 hónapja lett vége egy kapcsolatomnak és a falat kaparom már..

L

2017. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Unatkozni tenyleg unatkozom(szabin vagyok ugyanis) , de nő vagyok:)
2017. júl. 21. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!